Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata a ubytovanie v Nízkych Tatrách - A225

      


Poloha:   chata na prenájom a ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier v centre obce Bystrá na Horehroní.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 16 osôb (12 stálych lôžok + 4 prístelky). K dispozícii sú dva samostatné 8-lôžkové apartmány s vlastným vchodom. Každý apartmán je kompletne zariadený s vlastnou spoločenskou miestnosťou a kuchynskou časťou.

Chata má centrálne elektrické vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Súčasťou zariadenia chaty je bezplatné WIFI pripojenie na internet dostupné v celom ubytovacom zariadení, SAT-FTV, DVD a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za jeden apartmán na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 82,50 € / apartmán na noc
  • zimná sezóna: 97,90 € / apartmán na noc
  • mimosezóna: 82,50 € / apartmán na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.

Interiér:
APARTMÁN 1:    spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (rozkladacia pohovka ako prístelka pre 2 osoby, SAT-FTV), kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na hornom podlaží sa nachádzajú tri 2-lôžkové izby. Schody na horné podlažie sú strmé. Rozloha apartmánu je 75 m2.

APARTMÁN 2:    spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (rozkladacia pohovka ako prístelka pre 2 osoby, SAT-FTV), kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na hornom podlaží sa nachádzajú tri 2-lôžkové izby. Schody na horné podlažie sú strmé. Rozloha apartmánu je 75 m2.

Exteriér:   oplotený pozemok, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Pre hostí ubytovaných v apartmáne 1 je k dispozícii vonkajšia terasa s výmerou 17 m2.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách, (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), jazero Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov) - 5 km, krytá plaváreň v Brezne - 6 km, kúpalisko v Podbrezovej - 8 km, prírodné kúpalisko Jasenie - 8 km, Kúpele Brusno - 21 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Mýto pod Ďumbierom - 1 km, Ski Tále - 2 km, Chopok - Juh - 9 km, Ski Čierny Balog - 11 km, Čertovica STIV - 12 km, Skicentrum Čertovica - 12 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bystrianska jaskyňa - 1 km, Tále (golf, minigolf, Tarzánia, tenis) - 2 km, rázovitá obec Čierny Balog (Čiernohronská železnica, Múzeum čiernohronskej železnice, Dobročský prales, náučný chodník lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej doline) - 11 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 50 m, obchod 100 m, pohostinstvo 50 m, pošta 100 m, zastávka autobusu 100 m, vlak 10 km.

Galéria:
Chata na prenájom a ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá na Horehroní 01
Chata na prenájom a ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá na Horehroní 02
Chata na prenájom a ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá na Horehroní 03
Chata na prenájom a ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá na Horehroní 04
Chata na prenájom a ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá na Horehroní 05
Chata na prenájom a ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá na Horehroní 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky