Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na samote v Javorníkoch - A221

      


Poloha:   chata na prenájom na samote v časti Dešná pri obci Lysá pod Makytou v Javorníkoch, okres Púchov. Chata je situovaná iba 300 m od lyžiarskeho strediska Skipark Dešná.

Popis:   celoročné ubytovanie v štvorpodlažnej chate pre 40 osôb (26 stálych lôžok + 14 prísteliek). K dispozícii je 2 x spoločenská miestnosť, 7 izieb, kompletne zariadená kuchyňa, 2 x kúpeľňa s WC, 2 x samostatné WC, miestnosť so stolným futbalom a stolnotenisovým stolom.

Chata je vykurovaná vysokovýhrevným krbom na tuhé palivo. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:
  • letná sezóna: 12,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 12,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 12,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 2200,00 € / chata na pobyt do 5 nocí
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Rekreačný poplatok obci 0,33 € za osobu na deň.
Minimálny počet dospelých platiacich ubytovaných osôb je 16.
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
Deti od 3 do 14 rokov za cenu 5,50 € na noc.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 2,00 € na deň.
Vratná kaucia na bezškodový priebeh prenájmu je 150,00 €.

Interiér:
SUTERÉN: spoločenská miestnosť (6 stolov, 20 stoličiek), miestnosť so stolným tenisom, miestnosť so stolným futbalom, elektronické šípky, východ na terasu.

PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s vysokovýhrevným krbom (4 x rozkladací gauč pre 2 osoby), kuchyňa prepojená so spoločenskou miestnosťou (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom, chladnička, vstavaná skriňa na odkladanie potravín), 4-lôžková izba (možnosť 2 x prístelka), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: šesť 2-lôžkových izieb s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

PODKROVIE: veľká otvorená miestnosť s možnosťou 10 prísteliek. Schodisko do podkrovia je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, pergola s posedením, záhradný krb, gril. Parkovanie pre 10 osobných automobilov pri chate aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Lysá pod Makytou v Javorníkoch:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Javorníkoch (vyhliadkový vrchol Makyta, rozhľadňa v Dohňanoch, Manínska tiesňava, Lednica, Keblie, Čertové skaly-Lidečko v ČR, Pulčiny v ČR), vyhľadávané letné prírodné kúpalisko v obci Valašská Senice - 15 km, letné kúpalisko a plaváreň v Púchove - 15 km, Kúpele Nimnica (medicínkse wellness centrum, termálny bazén) - 18 km, Vodná nádrž Nosice (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 18 km, rybolov v rybníkoch Lačnov (ČR) - 15 km, jazda na koni (Francova Lhota, ČR) - 13 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Skipark Dešná - pri obci, Ski Čertov Javorníky-Lazy pod Makytou - 6 km, Skicentrum Kohútka (Nový Hrozenkov, ČR) - 18 km, bežkárske trasy - v okolí obce.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: hubárska a bylinkárska oblasť - v okolí obce, Múzeum púchovskej kultúry Púchov - 15 km, hrad Lednica - 27 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 300 m, obchod 2 km, pohostinstvo 300 m, pošta 6 km, zastávka autobusu 6 km, vlak (Lysá pod Makytou) 6 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A221 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky