Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Drevenica na Dolnom Liptove - A218

      


Poloha:   drevenica v osade nových dreveníc v samostatnej časti obce Liptovská Štiavnica. Drevenica sa nachádza iba 5 km od Thermal Parku Bešeňová a 8 km od lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 7 osôb (6 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a jedálenskou časťou, 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, kúpeľňa s WC a samostatné WC. Zdarma WI-FI interenetové pripojenie.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom, dokurovanie zabezpečujú elektrické konvektory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i sociálnom zariadení (el. bojler 180 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je LCD TV, DVD, CD prehrávač a rádio.

V areáli drevenicovej osady je možné rezervovať malé wellness centrum - bazén s masážnou lavicou a saunou. Je prístupné celoročne a počas relaxu majú hostia zaručené súkromie, vždy sa prenajíma celé wellness centrum. Vstup do wellness centra je hradený samostatne mimo ceny za prenájom chaty.

Cenník:   Cenník ubytovania v drevenici A218

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou (teplovzdušný krb, jedálenský stôl, LCD TV, domáce kino), kuchyňa (el. sporák s teplovzdušnou rúrou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 2+1 lôžková spálňa (manželské lôžko, prístelka pre dieťa), 4-lôžková spálňa (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), kúpeĺňa s vaňou, umývadlom a WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, gril, záhradný nábytok, možnosť vonkajšieho posedenia na priedomí. Na pozemku sa nachádza samostatný objekt slúžiaci ako dreváreň, úschovňa lyží a bicyklov. Parkovanie pre 2 automobily pri drevenici aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Chočské vrchy, Malá a Veľká Fatra, Nízke Tatry), Západné Tatry), Thermal Park Bešeňová - 5 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 10 km, Aqua Park Tatralandia - 20 km

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok - 8 km, Park Snow Donovaly - 20 km, Ski Park Kubínska hoľa - 20 km, Chopok Sever - Jasná - 23 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: kaštieľ v Liptovskej Štiavnici - 300 m, minerálne pramene pri obci Bešeňová, Bešeňovské travertíny - 5 km, rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec (pamiatka UNESCO) - 10 km, hrad Likava - 10 km, Demänovské jaskyne - 20 km, Atrakcie strediska Donovaly - 20 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 4 km, obchod 4 km, pohostinstvo 1 km, pošta 5 km, zastávka autobusu 1 km, vlak (Ružomberok) 5 km.

Galéria:
Ubytovanie na Slovensku a drevenica na prenájom v Liptovskej Štiavnici na Liptove 01
Ubytovanie na Slovensku a drevenica na prenájom v Liptovskej Štiavnici na Liptove 02
Ubytovanie na Slovensku a drevenica na prenájom v Liptovskej Štiavnici na Liptove 03
Ubytovanie na Slovensku a drevenica na prenájom v Liptovskej Štiavnici na Liptove 04
Ubytovanie na Slovensku a drevenica na prenájom v Liptovskej Štiavnici na Liptove 05
Ubytovanie na Slovensku a drevenica na prenájom v Liptovskej Štiavnici na Liptove 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky