Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v drevenici v Ždiari - A216

      


Poloha:   drevenica na okraji lesa v obci Ždiar v Belianskych Tatrách. Drevenica sa nachádza na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľov a je určená iba pre ubytovaných.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 7 osôb (5 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kompletne vybavenou kuchynskou časťou, 2 izby, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom s rozvodom teplého vzduchu do všetkých miestností. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 100 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 77,00 € / drevenica na noc
  • zimná sezóna: 88,00 € / drevenica na noc
  • mimosezóna: 55,00 € / drevenica na noc
  • Veľká noc: 93,50 € / drevenica na noc
  • Silvestrovský pobyt: 110,00 € / drevenica na noc, min. 5 nocí

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, kuchynská časť s jedálenským stolom (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, pressokávovar, chladnička s výparníkom), samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko, rozťahovacia súprava ako prístelka pre dve osoby), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa s vaňou a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   dvor rodinného domu, terasa s posedením, ohnisko, záhradný krb, detský kútik. Parkovanie automobilov pri drevenici aj v zimnom období. Pri väčšom množstve snehu odporúčame snehové reťaze.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Ždiar v Belianskych Tatrách:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Belianske Tatry, Vysoké Tatry a Spišská Magura), Ždiar (jazda na koňoch, jazda na konských vozoch a kočoch, náučný chodník Monkova dolina - Široké sedlo - Kopské sedlo), Tatranská Kotlina (cyklochodník s dĺžkou 10 km vhodný pre bicykle aj kolieskové korčule, jazda na koni, sauna) - 7 km, Tatranská Lomnica (lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít, krytý bazén, detský bazén, sauna, Golfový areál Black Stork vo Veľkej Lomnici) - 17 km, Termálne kúpalisko Thermal Park Vrbov - 29 km, AquaCity Poprad - 32 km.

ZIMA: lyžiarské strediská Skicentrum Strachan-Ždiar, Skicentrum Strednica-Ždiar, BACHLEDKA Ski & Sun - 3 km, Ždiar Ski Deny - 3 km, Tatranská Lomnica - 17 km, Ski Štart Kežmarok - 22 km, Starý Smokovec - 23 km, Park Snow Štrbské Pleso - 39 km, svah pre deti - pri obci, bežkárske trate (Lomnický okruh) - 17 km, Ždiar (jazda na saniach ťahaných koňmi, jazda na snežných skútroch).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Belianska jaskyňa - 6 km, Tatranská Lomnica (Múzeum TANAPu Tatranská Lomnica, paintball, bobová dráha, tenis, klzisko, lanová dráha na Lomnický štít) - 17 km, Múzeum Spišská Belá - 19 km, Kaštieľ Strážky - 21 km, mesto Kežmarok (mestský hrad Kežmarok, drevený artikulárny kostol) - 22 km, splav Dunajca - 32 km, Spišský hrad - 38 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 300 m, obchod 200 m, pohostinstvo 300 m, pošta 1,5 km, zastávka autobusu 200 m, vlak (Tatranská Lomnica) 16 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky