Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v horskej osade Vyšné Matejkovo - A211

      


Poloha:   útulná chata na prenájom na okraji lesa v chatovej oblasti Vyšné Matejkovo pri horskej osade Podsuchá na Liptove v pohorí Veľká Fatra. Ideálna chata pre rodinnú dovolenku s možnosťou grilovať a WiFi internetovým pripojením v cene prenájmu.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 4 osoby (3 stále lôžka + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou časťou, spálňa a kúpeľňa s WC. Súčasťou zariadenia chaty je bezplatné WFi pripojenie na internet, FTV a rádio.

Chata je vykurovaná elektricky, dokurovanie je zabezpečené pecou na tuhé palivo. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 40,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 50,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 40,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 499,00 € / chata na pobyt
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 5,00 € na deň.
Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou časťou (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: spálňa s maželským lôžkom, samostatným lôžkom a možnosťou prístelky. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, pergola s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti horskej osady Podsuchá:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Veľkej Fatre, Nízkych Tatrách a Chočských vrchoch, Hrabovská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov) - 15 km, Vodný park Bešeňová - 20 km, Kúpele Lúčky - 22 km, AQUA-VITAL Park Lúčky - 22 km, termálne jazierko Kalameny - 22 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 25 km, Aquapark Tatralandia - 35 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski centrum Smrekovica - 8 km, Ski Park Ružomberok - 13 km, SKI FUN Liptovské Revúce - 13 km, Park Snow Donovaly - 18 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 35 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 4 km, Bike Park Malinô Brdo (zjazdové bicyklovanie, horské terénne kolobežky, horská cyklistika, lanová dráha) - 13 km, mesto Ružomberok - 13 km, hrad Likava - 14 km, Bešeňovské travertíny - 20 km, lúčanský travertínový vodopád - 22 km, Liptovský hrad - 23 km, mesto Liptovský Mikuláš (Mikulášska mučiareň, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Galéria P. M. Bohúňa) - 34 km.

Infraštruktúra:   obchod 5 km, reštaurácia 200 m, pošta 5 km, autobus 9 km, vlak (Ružomberok) 9 km.

Kontaktné údaje majiteľa:

Meno: Jana Pápežová
Mobil: 0905 874 818
Email: janapapezova@zoznam.sk

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky