Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Hodnotenie ubytovania A210

      Hodnotenie ubytovania na chate A210 od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

*************

Recenzie ubytovania za rok 2011:

Chata aj prístup majiteľa v poriadku, nakoniec bola voľná aj sobota takže pobyt na chate sme si predĺžili a ten jeden deň deň sme si doplatili na mieste. Popis chaty súhlasí s údajmi na stránke.

*************

Majiteľ chaty veľmi milý a ústretový, všetko čisté a pripravené na naše ubytovanie. Popis ubytovania je totožný s realitou. BEZ VÝHRAD!!!!!!

*************

Recenzie ubytovania za rok 2012:

Chata bola dobre pripravená, popis ubytovania zodpovedal realite, prístup majiteľa chaty bol veľmi ústretový, všetko nám vysvetlil.

*************

Vcelku v poriadku, prístup makiteľa chaty ku klientovi bol tiež dobrý. Možno trochu preorganizovať chatu: dole iba jedna kúpeľňa a záchod na viac izieb a hore nevyužitá veľká kuchyňa. Inak v poriadku.

*************

Recenzie ubytovania za rok 2013:

Chata krásná, majitel chaty příjemný a vstřícný.

*************

Recenzie ubytovania za rok 2014:

Chata super. Prístup majiteľa ok, bezproblémový.

*************

Majiteľ chaty bol milý a ústretový. Chata je pekná len trošku viac potrebuje poupratovať popod postele... povysávať popod matrace! Obliečky trošku požehliť. Sprchové kúty vysavovať a vyčistiť od vlasov! Mali sme strašne veľa múch! Možno prehnané požiadavky, ale ja som dosť náročná na čistotu.

*************

Recenzie ubytovania za rok 2015:

MajiteĽ chaty bol skvelý a chata ešte lepšia. Bol priateľský a nápomocný. Chata veľká, lacná a dobre vybavená. Nie je čo vytknúť. Naozaj som veľmi spokojný.

*************

Chata je vo vynikajúcom stave, presne tak ako aj okolie chaty je krásne. Chata je kompletne vybavená, je tam veľa možností na zábavu, v okolí chaty sú preliezky, hojdačky a rôzne hry pre deti. Prístup majiteľa chaty bol super, my sme boli veľmi spokojní, ďakujeme !!!.

*************

Recenzie ubytovania za rok 2016:

Dobrý deň, rada by som sa poďakovala Vašej milej agentúre za sprostredkovanie chaty A210, kde sme strávili krásne chvíle a radi sa sem ešte vrátime.

Okolie je úžasné, veľa možností na vyžitie po všetkých stránkach, a chata je na samote, okraji obce, takže máte pokoj. Samotná chata je krásne vybavená na užitie si dovolenky a kapacity sú prekvapivé. Boli sme veľmi spokojní a za to Vám a majiteľom Ďakujeme.

S úctou a pozdravom, rodina O.

*************

Recenzie ubytovania za rok 2017:

Boli sme spokojní. Dovolenka na veľmi príjemnom mieste v nádhernom prostredí s krásnou prírodou. Chata je na vyvýšenej polosamote takže sme mali kľud. Všetko bolo pripravené a chata bola vyupratovaná. Ďakujeme.

*************

Chata veľmi pekne osadená na konci obce pri lese nám svojou lokalitou veľmi vyhovovala. Chata je útulná, v tichom prostredí s plne vybavenou kuchyňou.

Čistota na 5*. Niektoré postele na hornom poschodí vŕzgali a matrace preležané tie by sa buď mohli doštelovať alebo vymeniť za nové.

Horné poschodie s kuchyňami na 5*. Čo by sme uvítali, tak na prízemí by mohla pribudnúť ešte 1 toaleta, lebo pre 8 ľudí ( postelí je pre 11 osôb ) 1 kúpeľňa so spoločným záchodom je dosť málo.

Chata svojou polohou je ako stvorená na prechádzky aj k Liptovskej Mare.

Prístup majiteľa 5*. Ďakujeme.

*************

Majitelia: Plusy: majiteľ bol milý a ústretový, dobre sa komunikovalo aj telefonicky pred samotným ubytovaním aj pri ukončení pobytu. Mínusy: slabou stránkou bola majiteľka, ktorá nás ubytovávala a skôr sme ju obťažovali.

Chata: Plusy: bola vynikajúco vybavená, pekne zariadená, priestranná. Bolo vidno, že periny sú čisté a relatívne nové. Hygiene a čistote by som veľa bodov nedala. Chata je z môjho pohľadu veľmi pekná a ak ju majitelia zo strany čistoty zanedbajú, tak je toho obrovská škoda. V každom kúte izby boli obrovské pavučiny, v skriniach bol prach a v kúpeľni by sa zišlo použiť i agresívnejší čistiaci prostriedok.

Ak ale zvážim prostredie, veľkosť chaty, vybavenosť chaty vs. hygiena, tak nemala by som problém sa i vrátiť do daného ubytovacieho zariadenia. Hygiena je vec, ktorá sa dá napraviť, tak budem dúfať :-)

A mali sme sa vynikajúco :-)
Ďakujem

*************

Recenzie ubytovania za rok 2018:

Chata krásna, priestranná, čisté izby, okolie chaty veľmi pekné, výborne detské ihrisko, odporúčam pre rodiny s deťmi. Majitelia veľmi srdeční, ochotní, no skrátka všetko na jednotku. Na budúci rok sme tam zasa, tešíííííme sa :-)

*************
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky