Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v centre Zázrivej - A207

      


Poloha:   chalupa pri potoku v centre obce Zázrivá na Orave v Malej Fatre.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 9 osôb (8 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a biliardovým stolom, 4 izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

Chalupa je vykurovaná teplovzdušným krbom, dokurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi. Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV a DVD prehrávač. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler).

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chalupu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna (1.7. - 15.9.): od 80,00 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna: (22.12. - 15.3.) od 90,00 € / chalupa na noc
  • mimosezóna: od 80,00 € / chalupa na noc
  • Silvestrovský týždeň: 994,00 € / chalupa na celý pobyt, max. 7 nocí
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Pobyty kratšie ako 4 noci a sviatky sa účtujú dohodou.
Štvornohý domáci miláčik povolený ZDARMA.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, bilardovým stolom a posedením, kuchyňa s jedálenskou časťou (kuchynská pec na tuhé palivo, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: štyri 2-lôžkové izby, jedna izba má detskú postieľku a možnosť prístelky. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený zatrávnený pozemok s dvorom, altánok s posedením, drevený domček pre deti, záhradný krb, detský kútik (hojdačky, preliezky, sieť, lano). Parkovanie pre 3 automobily pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v okolí obce Zázrivá na Orave:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže) - 8 km, letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 10 km, Párnické jazerá (rybolov) - 10 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 20 km, Vodný park Bešeňová - 49 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski centrum Kozinec-Zázrivá, Ski Gavurky-Terchová - 6 km, Šport centrum Lučivná - 10 km, Vrátna Free Time Zone - 12 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 20 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 23 km, Ski Park Racibor-Oravský Podzámok - 28 km, bežkárske trate - 6 km, vlek pre deti - 6 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: rázovitá obec Zázrivá, Borická mláka - 2 km, obec Terchová (rázovitá obec, Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery) - 8 km, termálne jazero Rojkov - 17 km, Šútovské vodopády - 25 km, Oravský Podzámok (Oravský hrad, Oravské vlastivedné múzeum) - 29 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A207 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky