Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v chate na Kysuciach - A204

      


Poloha:   chata na polosamote pri lese, 700 m od osady Semeteš pri obci Vysoká nad Kysucou, okres Čadca. Chata sa momentálne neprenajíma.

Popis:   ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (7 lôžok pre dospelých a 1 lôžko pre dieťa o dĺžke 140 cm). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, tri podkrovné izby, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa, 2 x samostatné WC, veranda. Chata sa prenajíma v mesiacoch marec až november.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom s rozvodmi do izieb a elektrickými konvektormi s automatickou reguláciou teploty. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 100 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je SAT, rádio a FTV s DVD prehrávačom.

Cenník:   CENNÍK UBYTOVANIA V CHATE A204

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (kožená sedačka, SAT-FTV), kuchyňa (kuchynská pec na drevo s rúrou, plynový sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, toaster, chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl), kúpeľňa s umývadlom a sprchovacím kútom, samostatné WC, veranda s posedením pri vstupe do chaty.

PODKROVIE: 2-lôžková izba s 1 detskou postieľkou (dve samostatné lôžka s možnosťou spojenia do manželskej postele, detská postielka s dĺžkou 140 cm), 3-lôžková izba (tri samostatné lôžka, stolík, dve prútené kreslá), 2-lôžková izba (dve samostatné lôžka s možnosťou spojenia do manželskej postele, FTV s DVD), samostatné WC. Schodisko do podkrovia je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, ohnisko, dva altánky, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 automobily pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Vysoká nad Kysucou:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydoch, jazda na koni (Korňa) - 10 km, rybolov na rieke Kysuca - 10 km, mesto Čadca (krytý bazén, tenis) - 17 km, letné aktivity rekreačného strediska SUNPARADISE Veľká Rača Oščdanica - 28 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Makov - 5 km, Ski centre Zóna Snow-Makov Kasárne - 14 km, SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 28 km, Športcentrum Oščadnica - 28 km, miestne lyžiarske vleky Turzovka - 8 km, Korňa - 10 km, bežkárske trate.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Pamätná izba kozmonauta E. Cernana - 2 km, pútnické miesto Živčáková - 5 km, ľudová architektúra v osade U Gajdoši - 8 km, korňanský ropný prameň - 10 km, náučný chodník Družba - 10 km, Národná prírodná rezervácia Veľký Javorník - 10 km, Klokočovské skaly - 12 km, Národná prírodná rezervácia Malý Polom - 15 km, skalné pereje na riečke Predmieranka - 15 km.

Infraštruktúra:    obchod 700 m, pohostinstvo 700 m, zastávka autobusu 700 m, vlak (Vysoká nad Kysucou) 6 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A204 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky