Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na brehu Šulianskeho jazera - A201

      


Poloha:   chata v chatovej oblasti pri obci Bodíky na brehu Šulianskeho jazera na Žitnom ostrove v okrese Dunajská Streda. Chata sa momentálne neprenajíma.

Popis:   celoročné ubytovanie v jednopodlažnej murovanej chate na brehu Šulianskeho jazera pre 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky). K dispozícii je denná miestnosť, kuchyňa s jedálenskou časťou, dve spálne a kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná elektrickými radiátormi, dokurovanie zabezpečuje krb na tuhé palivo v dennej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: od 55,00 € / chata na noc, od počtu nocí.
  • mimosezóna:od 50,00 € / chata na noc, od počtu nocí.
Domáci štvornohý miláčik po dohode.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:    denná miestnosť (krb, FTV, rozťahovacia sedačka ako prístelka pre 1 osobu), 2-lôžková spálňa (2 x samostatné ložko + prístelka pre dieťa - matrac), 2-lôžková spálňa (manželské lôžko), kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s jednou mraziacou policou), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, terasa, ohnisko s posedením, záhradný nábytok, záhradný murovaný gril, vonkajšia sprcha. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Bodíky:

LETO: najmä rybolov na ramenách Dunaja a na neďaleko vzdialených jazerách a štrkoviskách, Šulianske jazero (prírodné kúpanie, rybolov) - 4 km, potápanie v neďalekých jazerách, Dunajská cyklistická cesta (cykloturistika a kolieskové korčule), Termálne kúpalisko Gabčíkovo - 12 km, výlety na lodi ku hrádzi Gabčíkovo, Thermalpark Dunajská Streda - 25 km.

Infraštruktúra:   obchod 4 km, reštaurácia 5 km, pošta 4 km, autobus 350 m, vlak (Dunajská Streda) 30 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A201 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky