Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata vo Vysokých Tatrách - A200

      


Poloha:   chata v chatovej oblasti pri Tatranskej Štrbe s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (7 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom, dokurovanie zabezpečuje elektrický radiátor. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni aj v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 105,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 105,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 105,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Domáce zviera povolené za 5 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (rozkladací gauč, jedálenský stôl), kuchyňa (elektrický sporák, varná kanvica, mikrovlnka, chladnička, mraznička), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, predizba.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba, 3-lôžková izba. Schody na 1. podlažie sú strmé.

Exteriér:   voľné priestranstvo, veľká lúka s výhľadom na Vysoké Tatry, ohnisko s posedením, záhradný krb, záhradný nábytok. Parkovanie pre 5 automobilov pri chate. Príjazdová asfaltová cesta je udržiavaná aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Vysokých Tatrách (Majiteľ na požiadanie zabezpečí skúseného horského vodcu, alebo turistického sprievodcu. Poradenstvo horského vodcu je v cene ubytovania.), jazero Štrbské pleso (člnkovanie) - 8 km, Štrbské Pleso (tenis, klimatické kúpele) - 8 km, rybolov (rybník Starý mlyn) - 3 km, jazda na koni (Mengusovce) - 10 km, Aquacity Poprad - 23 km, prírodné kúpalisko (Vrbov) - 34 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Štrbské Pleso - 8 km, Skichem Lopušná dolina - 11 km, Snowpark Lučivná - 11 km, Starý Smokovec - 20 km, Tatranská Lomnica - 25 km, svah pre deti (Tatranská Štrba) - 2 km, bežkárske trate (Tatranský Lieskovec) - 300 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: pozorovanie lesných zvierat a zber lesných plodov - pri chate, zastávka zubačky na Štrbské Pleso, Štrbské Pleso - 8 km, Važecká jaskyňa - 8 km, hrad Kežmarok - 33 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 800 m, obchod 800 m, pohostinstvo 2 km, zastávka autobusu (Tatranská Štrba) 4 km, vlak (Tatranská Štrba) 4 km.

Galéria:
Chata na prenájom v chatovej oblasti pri Tatranskej Štrbe s výhľadom na Vysoké Tatry 01
Chata na prenájom v chatovej oblasti pri Tatranskej Štrbe s výhľadom na Vysoké Tatry 02
Chata na prenájom v chatovej oblasti pri Tatranskej Štrbe s výhľadom na Vysoké Tatry 03
Chata na prenájom v chatovej oblasti pri Tatranskej Štrbe s výhľadom na Vysoké Tatry 04
Chata na prenájom v chatovej oblasti pri Tatranskej Štrbe s výhľadom na Vysoké Tatry 05
Chata na prenájom v chatovej oblasti pri Tatranskej Štrbe s výhľadom na Vysoké Tatry 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky