Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na polosamote v Štiavnických vrchoch - A198

      


Poloha:   chata-drevený zrub na polosamote s nádherným výhľadom na okolie pri obci Hodruša-Hámre v okrese Žarnovica v Štiavnických vrchoch.

Popis:   celoročné ubytovanie dvojpodlažnej chate-drevenom zrube pre 11 osôb. K dispozícii je vstupná chodba, spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou, 5 izieb, 2 x kúpeľňa s WC.

Chata má centrálne vykurovanie na tuhé palivo, dokurovanie je zabezpečené krbom. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariedeniach. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV, rádio, práčka a WiFi pripojenie na internet.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu-drevený zrub na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: od 179,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna:od 179,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: od 159,00 € / chata na noc
  • víkendové pobyty (2-3 noci): od 220,00 € / chata na noc.
  • Silvestrovský týždeň: 2200,00 € / chata na pobyt.
Domáci štvornohý miláčik povolený v cene ubytovania.
Majiteľ požaduje kauciu 200 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
PRÍZEMIE: vstupná chodba s odkladacími priestorami na topánky a odev, spoločenská miestnosť s kompletne vybavenou kuchynskou a jedálenskou časťou (sklokeramická platňa s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, toastovač), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, terasa.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková prechodná izba (manželské lôžko s prístelkou), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), dve 2-lôžkové izby (manželské lôžko), malá 2-lôžková izba(poschodová posteľ), kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a WC (2x umývadlo), balkón po celej dĺžke chaty.

Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:    voľné priestranstvo, terasa, ohnisko s posedením, gril. Parkovanie osobných automobilov pri chate aj v zimnom období (snehové reťaze sú potrebné).

Prístup ku chate je po nespevnenej ceste, pre klientov bez SUV vozidla je z dispozícii terénny automobil.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Hodruša-Hámre v Štiavnických vrchoch:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Štiavnických vrchoch, Hodrušské jazero (prírodné kúpanie, člnkovanie, vodné bicykle, kemp, rybolov), Vodný raj Vyhne (aquapark s celoročnou prevádzkou) - 15 km, Tajch pro Novej Bani (prírodné kúpanie, športové aktivity, trávnaté pláže) - 16 km, Liečebné termálne kúpele Sklené Teplice (5 kúpeľných domov, Kúpeľ Márie Terézie, Banský kúpeľ, jaskynný parný kúpeľ, masáže, saunový svet, lymfodrenáže, solárium) - 21 km, letné termálne kúpalisko v Sklených Tepliciach (otvorené v mesiacoch máj až september) - 21 km, Štiavnické Bane (prírodné kúpanie v Evičkinom jazere, Vindšachtskom jazere, Rychňavskom jazere) - 22 km, jazero Počúvadlo (jazero umelého pôvodu-tajch, prírodné kúpanie, člnkovanie, stredisko kultúrnych podujatí) - 30 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Salamandra rezort (jediné veľké lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch) - 13 km, miestne lyžiarske vleky: Kopanice (Hodruša-Hámre), Štiavnické Bane - 22 km, Počúvadlo - 30 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: mesto Banská Štiavnica (Slovenské banské múzeum Banská Štiavnica, banícke a technické pamiatky, historické jadro mesta a niektoré pamiatky v okolí sú zapísané do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO) - 15 km, kaštieľ v obci Svätý Anton - 20 km.

Infraštruktúra:   obchod 2 km, reštaurácia 2 km, pošta (Hodruša-Hámre) 2 km, autobus (Hodruša-Hámre) 2 km, vlak 8 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky