Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate pri Vrátnej doline - A193

      


Poloha:   chata so spoločným bazénom na okraji lesa v chatovej oblasti obce Belá v lokalite Malej Fatre, iba 7 km od lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone. Chata sa nachádza v susedstve s chatami A064, a A194.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 14 osôb (14 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, kompletne vybavená kuchynská časť, 4 izby, kúpeľňa, 2 x samostatné WC. Chata je umiestnená v susedstve chát A064, a A194 (možnosť využitia pre početnejšie skupiny).

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 150 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 10,00 - 12,00 € / osoba na noc, min. 10 osôb
  • zimná sezóna: 10,00 - 12,00 € / osoba na noc, min. 10 osôb
  • Silvestrovský týždeň:16,50 € / osoba na noc, min. 13 osôb, min. 5 nocí
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Paušálny jednorazový poplatok za použitie bazénu 10,00 €.
Domáci miláčik povolený za cenu 1,66 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, kuchynská časť s jedálenským stolom (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), kúpeľňa (2 x umývadlo, 2 x sprchovací kút).

1. PODLAŽIE: dve 3-lôžkové izby, dve 4-lôžkové izby.

Exteriér:   oplotený pozemok s bazénom 8 x 4 x 1,5 m (bazén je spoločný pre chaty A064, a A194 a je v prevádzke v období máj až október), terasa, pergola s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie automobilov pri chate. V zimnom období sú pre prístup k chate nevyhnutné snehové raťaze.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Belá v Malej Fatre:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), prírodné zvláštnosti v blízkosti obce Belá (vodopády Belská, Belské skaly, minerálna voda Lysica, Belská dolina, Bránica, Jánošíkove diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, tenis squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže) - 7 km, letné aktivity strediska Vrátna Free Time Zone - 12 km, letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 22 km, Párnické jazerá (rybolov) - 27 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 37 km, Vodný park Bešeňová - 63 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Gavurky-Terchová (lyžiarske stredisko vhodné pre začiatočníkov) - 7 km, Vrátna Free Time Zone - 12 km, Ski centrum Kozinec-Zázrivá - 17 km, Šport centrum Lučivná - 22 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 37 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 39 km, bežkárske trate - v okolí Belej, lyžiarsky svah pre deti (Terchová Biely Potok) - 7 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: atrakcie rázovitej obce Terchová (Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery, Kostol sv. Cyrila a Metoda, oddychové centrum) - 7 km, hrad Strečno - 13 km, rázovitá obec Zázrivá - 17 km, Budatínsky zámok - 21 km, Oravský hrad - 44 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky