Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate v Čiernom Balogu - A192

      


Poloha:   chata na okraji lesa v obci Čierny Balog, 800 m od lyžiarskeho strediska.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (6 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom a dokurovaná elektrickým konvektorom. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni aj v sociálnom zariadení (elektrický bojler 70 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 12,61 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 11,62 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 990,00 € / pobyt.
Minimálny počet ubytovaných osôb je 5.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, izba (manželské lôžko + rozťahovací gauč pre 2 osoby), kuchyňa s jedálenským stolom (dvojpaltnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (manželské lôžko), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko).

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, terasa, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 autá pri chate i v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Čierny Balog na Horehroní:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), krytý bazén - 10 km, termálne kúpalisko - 13 km, prírodné kúpalisko - 20 km, rybolov - 2 km, tenis - 10 km, sauna - 2 km, jazda na koni - 10 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Čierny Balog - 4 km, Mýto pod Ďumbierom - 17 km, Ski Tále - 20 km, Jasná-Chopok Juh - 28 km, svah pre deti - 100 m, bežkárske trate - 100 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: rázovitá obec Čierny Balog, Dobročský prales (prírodná rezervácia) - 5 km, Klenovský Vepor (prírodná rezervácia), - 7 km, Lesnícky skanzen - 3 km, Čiernohronská železnička - 2 km, Múzeum ČHZ - 3 km, Vydrovská dolina - 3 km, Bystrianska jaskyňa - 18 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 800 m, obchod 100 m, pohostinstvo 100 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 50 m.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A192 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria:
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky