Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v chatovej oblasti Tále - A190

      


Poloha:   chata v lese, v chatovej oblasti Tále pri obci Horná Lehota, v okrese Brezno.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (6 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská hala s krbovou pecou, obytná izba v podkroví, kompletne zariadená kuchynka, kúpeľňa s WC, vstupná chodba.

Chata je vykurovaná krbovou pecou na tuhé palivo, dokurovanie podkrovia zabezpečuje elektrický radiátor. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 80 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc:
  • letná sezóna: 66,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 72,60 € / chata na noc
  • mimosezóna: 60,50 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 132,00 € / chata na noc
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská hala s krbovou pecou (2 prístelky), kuchynka (plynový sporák, elektrická rúra, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, vstupná chodba.

PODKROVIE: 6-lôžková izba s balkónom (6 samostatných lôžok).

Exteriér:   voľné lesné priestranstvo, ohnisko s posedením. Parkovanie automobilov pri chate. Pri väčšom množstve snehu je parkovanie zabezpečené vo vzdialenosti 100 m od chaty. V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy, kúpalisko Tále - 2 km, jazero Krpáčovo (prírodné kúpanie, člnkovanie, rybolov) - 3 km, krytý bazén (Tále) - 2 km, tenis - 3 km, sauna - 5 km, jazda na koni (Mýto pod Ďumbierom) - 7 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Tále - 2 km, Mýto pod Ďumbierom - 5 km, Chopok Juh - 8 km, bežkárske trate (Tále) - 2 km, svah pre deti (Tále) - 2 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE:

Infraštruktúra:   reštaurácia 800 m, obchod 3,5 km, pohostinstvo 2 km, pošta 4 km, zastávka autobusu (Tále) 2 km, vlak (Podbrezová) 8 km.

Galéria:
Chata v stredisku Tále 01
Chata v stredisku Tále 02
Chata v stredisku Tále 03
Chata v stredisku Tále 04
Chata v stredisku Tále 05
Chata v stredisku Tále 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky