Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Štýlová drevenica v Osturni - A188

      


Poloha:   štýlová drevenica v rezervácii ľudovej architektúry obce Osturňa na Zamagurí, neďaleko Ždiaru a Jezerska.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 11 osôb (10 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 5 izieb, kuchynský kút, 2 x kúpeľňa, samostatné WC.

Drevenica je vykurovaná elektrickými konvektormi, dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb. Súčasťou vybavenia drevenice je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 109,54 € / drevenica na noc
  • zimná sezóna: 109,54 € / drevenica na noc
  • mimosezóna: 109,54 € / drevenica na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1095,40 € / drevenica na noc

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (SAT-TV, rádio), 2-lôžková izba, kompletne vybavený kuchynský kút (elektrický sporák, sporák na tuhé palivo, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: štyri 2-lôžkové izby, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom a dvorom, záhradný krb s pecou, ohnisko s kotlíkom na guláš, pieskovisko, hojdačka, jazierko. Parkovanie pre 6 osobných automobilov v oplotenom dvore pri drevenici.

Rekreácia:   Červený Kláštor (kláštor, splav Dunajca na pltiach, turistické a cykloturistické trasy), Jezersko (lyžiarske stredisko, turistický chodník k jazeru), Niedzica (hrad, priehrada, prírodné kúpanie, člnkovanie), Belianska jaskyňa, Bielovodské vodopády, mesto Kežmarok, termálne kúpaliská Vrbov a Vyšné Ružbachy.

Infraštruktúra:   obchod 3 km, reštaurácia 12 km, pohostinstvo 3 km, pošta 3 km, zastávka autobusu 100 m, vlak (Poprad) - 50 km.

Galéria:
Drevenica v Osturni 01
Drevenica v Osturni 02
Drevenica v Osturni 03
Drevenica v Osturni 04
Drevenica v Osturni 05
Drevenica v Osturni 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky