Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata pri Kokave nad Rimavicou - A187

      


Poloha:   chata v chatovej oblasti pri lyžiarskom vleku, 12 km od obce Kokava nad Rimavicou. Chata je určená iba pre hostí.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 13 osôb (11 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská hala s krbom, 5 izieb, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza.

Chata je vykurovaná kotlom napojeným na radiátory, dokurovanie krbom v spoločenskej hale. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler (80 litrov). Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 73,03 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 92,94 € / chata na noc
  • mimosezóna: 73,03 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 181,50 € / chata na pobyt min.5 nocí, len rodiny.
Rekreačný poplatok obci 0,33 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská hala s krbom, 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko, prístelka), kuchyňa (plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom, prietokový ohrievač na vodu so zásobníkom 5 litrov), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, špakza, vstupná chodba.

1. PODLAŽIE: dve 2-lôžkové izba (manželské lôžko), dve 2-lôžkové izby (samostatné lôžka), chodba. Schodisko na 1. podlažie je pomerne strmé.

Exteriér:   voľné priestranstvo, altánok s posedením, gril, ohnisko s posedením, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie automobilov pri chate i v zimnom období (odporúčame snehové reťaze).

Rekreácia:   detský bazén (chatová oblasť) - 350 m, sauna - 150 m, jazda na koni - 250 m, lyžiarske vleky v chatovej oblasti (1 x 100 m, 3 x 300 m, 1 x 700 m) - 250 m, požičovňa športových potrieb - 300 m, lyžiarske stredisko Skicentrum Košútka - 29 km.

Galéria:
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti obce Kokava nad Rimavicou, okres Poltár 01
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti obce Kokava nad Rimavicou, okres Poltár 02
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti obce Kokava nad Rimavicou, okres Poltár 03
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti obce Kokava nad Rimavicou, okres Poltár 04
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti obce Kokava nad Rimavicou, okres Poltár 05
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti obce Kokava nad Rimavicou, okres Poltár 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky