Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na súkromí v Oščadnici - A186

      


Poloha:   ubytovanie v súkromí na okraji obce Oščadnica na Kysuciach, 7 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Veľká Rača - Dedovka.

Popis:   celoročné ubytovanie v súkromí pre 9 osôb (8 stálych lôžok + 1 prístelka). Ubytovanie má samostatný vchod. K dispozícii je kuchyňa a jedálenskou časťou a krbom, 3 izby, kúpeľňa s WC a úložná miestnosť na lyže a bicykle.

Ubytovanie má centrálne vykurovanie. Súčasťou vybavenia je FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 9,29 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 12,61 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 9,29 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 146,05 € / ubytovanie na noc
Rekreačný poplatok obci 0,66 €.
Minimálny počet ubytovaných osôb je 6.
V objekte je zakázené fajčiť, majiteľ vyžaduje nosenie prezúvok.

Interiér:   

kuchyňa s jedálenskou časťou (krb, jedálenský stôl, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), 4-lôžková izba (nábytok, sedačka), 3-lôžková izba (skriňa, stôl, stoličky), 1-lôžková izba (prístelka, komoda, taburetky), kúpeľňa s vaňou a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, ohnisko s posedením, gril. Parkovanie osobných automobilov pri objekte i v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 120 m, reštaurácia 250 m, pohostinstvo 120 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 130 m, vlak (Oščadnica) 1300 m.

Galéria:
Ubytovanie na súkromí a dovolenka na Slovensku v Oščadnici na Kysuciach neďaleko strediska Veľká Rača 01
Ubytovanie na súkromí a dovolenka na Slovensku v Oščadnici na Kysuciach neďaleko strediska Veľká Rača 02
Ubytovanie na súkromí a dovolenka na Slovensku v Oščadnici na Kysuciach neďaleko strediska Veľká Rača 03
Ubytovanie na súkromí a dovolenka na Slovensku v Oščadnici na Kysuciach neďaleko strediska Veľká Rača 04
Ubytovanie na súkromí a dovolenka na Slovensku v Oščadnici na Kysuciach neďaleko strediska Veľká Rača 05
Ubytovanie na súkromí a dovolenka na Slovensku v Oščadnici na Kysuciach neďaleko strediska Veľká Rača 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky