Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chalupa v Štiavnických vrchoch - A182

      


Poloha:    chalupa na okraji Banskej Štiavnice v časti Štefulov, lokalita Štiavnické vrchy.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe pre 8 osôb (7 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii sú dve izby, kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s WC. Chalupa je určená iba pre hostí.

Chalupa má plynové vykurovanie (v každej izbe sú gamatky), kúpeľňa je vykurovaná elektrickým ohrievačom. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (bojler 100 litrov). Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV a práčka.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:
  • letná sezóna: 8,10 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 8,10 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 8,10 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 14,61 € / osoba na noc
Spotrebované energie sa platia smostatne.
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 4.

Interiér:   3-lôžková izba, 4-lôžková izba, kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, krytý altánok pre 13 osôb, gril. Parkovanie automobilov pri chalupe i v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy, Vindšachtské jazero (prírodné kúpanie, vodné bicykle) - 3 km, krytá plaváreň (Banská Štiavnica) - 3 km, Tajch Banská Belá - 4 km, Kolpašské jazero - 7 km, jazero Richňava - 7 km, jazda na koni - 7 km, jazero Počúvadlo - 7 km, salaš (Počúvadlo) - 7 km, Termálne kúpalisko Sklené Teplice - 15 km, Vodný raj Vyhne - 20 km, Termálne kúpalisko Kováčová - 30 km, Kúpele Dudince - 35 km.

ZIMA: SkiPark Banská Štiavnica - 3 km, lyžiarske vleky Štiavnické bane - 4 km, Banská Belá - 4 km, Richňava - 7 km, Počúvadlo - 7 km, Repište - 15 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Banské múzeum Štiavnické Bane - 2 km, Nový zámok a Starý zámok v Banskej Štiavnici - 3 km, Slovenské banské múzeum - 3 km, Botanická záhrada - 3 km, hrad Sitno - 12 km, Pustý hrad Teplica - 15 km.

Galéria:
Chalupa v Štiavnických vrchoch 01
Chalupa v Štiavnických vrchoch 02
Chalupa v Štiavnických vrchoch 03
Chalupa v Štiavnických vrchoch 04
Chalupa v Štiavnických vrchoch 05
Chalupa v Štiavnických vrchoch 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky