Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Luxusná zrubová chata na prenájom v Oščadnici - A181

      


Poloha:   luxusná zrubová chata v centre obce Oščadnica pri lyžiarskom a rekreačnom stredisku Veľká Rača, iba 200 m od lyžiarskeho vleku.

Popis:   celoročné ubytovanie v štýlovej dvojpodlažnej zrubovej chate pre 8 osôb (8 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská hala s krbom a kompletne vybavenou kuchynskou časťou, 3 izby, 2 x kúpeľňa s WC, infrasauna.

Chata má elektrické vykurovanie nastaviteľné v každej izbe a soc. zariadení. Dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom. Súčaťou zariadenia chaty je CABLE-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 100,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 130,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 100,00 - 130,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský pobyt: 1631,00 € / chata na pobyt
Infrasauna za poplatok.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská hala s teplovzdušným krbom (káblová FTV), kuchynská časť (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, jedálenský stôl), 2-lôžková izba (manželské lôžko, FTV), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, infrasauna.

1. PODLAŽIE: dve 3-lôžkové izby s FTV (jedna izba je s balkónom), kúpeľňa s vaňou a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom. Parkovanie pre 3 automobily pri chate i v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 200 m, reštaurácia 70 m, pohostinstvo 70 m, pošta 200 m, zastávka autobusu 200 m, vlak 6 km.

Galéria:
Luxusná zrubová chata na prenájom a ubytovanie v Oščadnici pri rekreačnom stredisku Veľká Rača 01
Luxusná zrubová chata na prenájom a ubytovanie v Oščadnici pri rekreačnom stredisku Veľká Rača 02
Luxusná zrubová chata na prenájom a ubytovanie v Oščadnici pri rekreačnom stredisku Veľká Rača 03
Luxusná zrubová chata na prenájom a ubytovanie v Oščadnici pri rekreačnom stredisku Veľká Rača 04
Luxusná zrubová chata na prenájom a ubytovanie v Oščadnici pri rekreačnom stredisku Veľká Rača 05
Luxusná zrubová chata na prenájom a ubytovanie v Oščadnici pri rekreačnom stredisku Veľká Rača 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky