Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chalupa pri Podsuchej - A178

      


Poloha:   chalupa v chatovej oblasti Nižné Matejkovo pri obci Podsuchá neďaleko Ružomberka vo Veľkej Fatre.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 10 osôb (8 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, kompletne zariadená kuchyňa, dve izby a kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná teplovzdušným krbom, dokurovanie zabezpečujú elektrické radiátory. Súčasťou zariadenia chalupy je FTV, rádio a CD prehrávač. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:
  • letná sezóna: 9,35 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 9,35 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 12,76 € / osoba na noc, min. 8 osôb, min. 7 nocí
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 4.
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, kuchyňa (elektrický sporák, sporák na tuhé palivo, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, veranda.

1. PODLAŽIE: dve 4-lôžkové izby. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, ohnisko s posedením, terasa, gril. Parkovanie automobilov pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Veľkej Fatre a Nízkych Tatrách (Smrekovica, Bankovský vodopád, Šipruň), Ružomberok (krytý a detský bazén, sauna, tenis, jazda na koni) - 10 km, jazero Hrabovo - 10 km, Thermal Park Bešeňová - 15 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 20 km, Aquapark Tatralandia - 25 km, rybolov (Revúca) - 500 m.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok - 8 km, Park Snow Donovaly - 8 km, Chopok Sever - Jasná - 30 km, svah pre deti (Smrekovica) - 7 km, bežkárske trate (Nižné Matejkovo) - pri chalupe.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Brankovský vodopád (najvyšší vodopád v Nízkych Tatrách a druhý najvyšší vodopád na Slovensku, 55 metrov) - 2 km, Jazierce (početné vyvieračky, jazierka a zaujímavá vegetácia) - 2 km, hrad Likava - 10 km, Liptovské múzeum Ružomberok - 10 km, Oravský zámok - 25 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 500 m, obchod 3 km, pohostinstvo 500 m, pošta 8 km, zastávka autobusu (Ružomberok) 8 km, vlak (Ružomberok) - 8 km.

Galéria:
Chalupa v chatovej osade Nižné Matejkovo vo Veľkej Fatre 01
Chalupa v chatovej osade Nižné Matejkovo vo Veľkej Fatre 02
Chalupa v chatovej osade Nižné Matejkovo vo Veľkej Fatre 03
Chalupa v chatovej osade Nižné Matejkovo vo Veľkej Fatre 04
Chalupa v chatovej osade Nižné Matejkovo vo Veľkej Fatre 05
Chalupa v chatovej osade Nižné Matejkovo vo Veľkej Fatre 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky