Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v Zázrivej na Orave - A174

      


Poloha:   chata na okraji lesa v obci Zázrivá na Orave (Malá Fatra).

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 7 osôb (4 stále lôžka + 3 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou, dve izby, kúpeľňa s WC a predsieň.

Chata je vykurovaná sporákom na tuhé palivo s núteným obehom média cez radiátory. Dokurovanie zabezpečujú 3 ks elektrických radiátorov. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (bojler 100 litrov). Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV a rádio s CD prehrávačom.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 12,50 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 12,50 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 11,00 € / osoba na noc, pri pobyte viac ako 4 noci
  • Silvestrovský pobyt: 857,00 € chata na pobyt
Minimálny počet ubytovaných osôb je 5.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € na osobu a deň.
Domáci miláčik povolený za cenu 7,00 € / deň.
V chate je zakázané fajčiť.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (elektrický sporák, sporák na tuhé palivo, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom, rohová sedacia lavica, SAT-FTV), kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC, predsieň.

PODKROVIE: 2-lôžková prechodná izba (2 samostatné lôžka + 1 prístelka), 2-lôžková izba (2 samostatné lôžka + 2 prístelky). Schodisko do podkrovia je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, prestrešené záhradné posedenie, ohnisko, gril, kotlík. Parkovanie pre 4 automobily pri chate. V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Malá Fatra, mapa turistických a cykloturistických trás je k dispozícii na chate), Športovo relaxačné centrum Terchovec (sauna, fitness, masáže, vírivky, plavecký a detský bazén, tenis, biliard ...) - 13 km, Oravská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 30 km, jazda na koni - 5 km.

ZIMA: lyžiarske strediská SkiCentrum Havrania - 5 km, Malá Lučivná - 5 km, SkiCentrum Vrátna - 13 km, SkiCentrum Kuzmínovo - 20 km, Kubínska hoľa - 23 km, svah pre deti - 5 km, bežkárske trate - 5 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: obec terchová - 13 km, Vrátna dolina - 13 km, Jánošíkove diery - 13 km, Oravský hrad - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 500 m, pohostinstvo 500 m, pošta 800 m, zastávka autobusu 500 m, vlak (Párnica) 12 km.

Galéria:
Chata v Zázrivej na Orave 01
Chata v Zázrivej na Orave 02
Chata v Zázrivej na Orave 03
Chata v Zázrivej na Orave 04
Chata v Zázrivej na Orave 05
Chata v Zázrivej na Orave 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky