Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Apartmány v Potoku pri Bešeňovej - A173

      


Poloha:   chalupa s dvoma samostatnými apartmánmi v obci Potok na Liptove, 2 km od ThermalParku Bešeňová.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe s dvoma samostatnými apartmánmi. Kapacita dolného apartmánu je 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky) v dvoch obytných miestnostiach. Horný apartmán je určený pre 6 osôb (6 stálych lôžok) a poskytuje ubytovanie v troch obytných miestnostiach. Chalupa je určená iba pre hostí.

Chalupa je vykurovaná elektrickými konvektormi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia oboch apartmánov je FTV.

Cenník:   ceny sú uvedené za jednu noc:
  • letná sezóna: 54,77 € / apartmán na noc
  • zimná sezóna: 54,77 € / apartmán na noc + spotreba elektr. energie
  • mimosezóna: 8,46 € / osoba na noc + spotreba elektr. energie
  • Silvestrovský týždeň: 12,12 € / osoba na noc + spotreba elektr. energie
Minimálny počet ubytovaných osôb v jednom apartmáne je 4.

Interiér:
DOLNÝ APARTMÁN: zádverie, 2+1 - lôžková izba (manželské lôžko + rozkladací gauč ako prístelka pre jedno dieťa), 2+1 - lôžková izba (manželské lôžko + rozkladací gauč ako prístelka pre jedno dieťa), kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Kuchyňa a kúpeľňa dolného apartmánu má výšku 180 cm (znížený strop).

HORNÝ APARTMÁN: dve 3-lôžkové izby (manželské lôžko + samostatné lôžko), spoločenská miestnosť s FTV, kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, terasa.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, terasa, ohnisko s posedením, záhradný nábytok, hojdačka. Parkovanie pre 4 automobily pri chalupe i v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Liptovský hrad, Bešeňovské travertíny, minerálne pramene), ThermalPark Bešeňová (termálny bazén, detský bazén, prírodné kúpanie) - 2 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 2 km.

ZIMA: lyžiarske strediská SkiPark Ružomberok - 12 km, Chopok Jasná - 25 km, ParkSnow Donovaly - 35 km, Zuberec - 35 km, bežkárske trate - v okolí.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 700 m, pošta 4 km, zastávka autobusu 50 m, vlak (Liptovská Teplá) 4 km.

Galéria:
Apartmány pri Bešeňovej
Apartmány pri Bešeňovej 02
Apartmány pri Bešeňovej 03
Apartmány pri Bešeňovej 04
Apartmány pri Bešeňovej 05
Apartmány pri Bešeňovej 06
<
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky