Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chalupa v Kalamenoch na Liptove - A171

      


Poloha:   chalupa v obci Kalameny na Liptove, 600 m od termálneho jazera. Chalupa sa nachádza na spoločnom pozemku s domom majiteľa.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 14 osôb (14 stálych lôžok). K dispozícii sú 4 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kuchynka, 2 x kúpeľňa s WC, špajza.

Chata je vykurovaná elektricky, ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom (150 litrov). Všetky izby sú vybavené SAT-FTV a rádiom.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 121,00 € / objekt na noc , min. 5 nocí.
  • zimná sezóna: 121,00 € / objekt na noc
  • krátke pobyty: 132,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1100,00 € / objekt na pobyt.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: dve 4-lôžkové izby, obytná kuchyňa s jedálenským stolom (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa s sprchovacím kútom a WC, špajza, vstupná chodba.

PODKROVIE: dve 3-lôžkové izby, kompletne vybavená kuchynka s jedálenským stolom (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), kúpeľňa s vaňou a WC. Schody do podkrovia sú pomerne strmé.

Exteriér:   oplotený pozemok, terasa, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie automobilov pri objekte i v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Roháče, Choč, Kvačianska dolina, Prosiecka dolina, Liptovský Starhrad), prírodné termálne jazierko Kalameny (prírodné kúpanie) - 600 m, Kúpele Lúčky (krytý bazén, sauna) - 2 km, ThermalPark Bešeňová - 6 km, Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie)- 7 km, AquaPark Tatralandia - 20 km.

ZIMA: lyžiarske strediská SkiPark Ružomberok - 17 km, Chopok Jasná - 30 km, ParkSnow Donovaly - 35 km, bežkárske trate - v okolí, svah pre deti - 600 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Liptovský hrad - 2 km, Havránok (staroveká keltská osada) - 8 km, Bešeňovské travertíny (prírodná rezervácia) - 6 km, skanzen Vlkolínec - 16 km.

Infraštruktúra:   obchod 200 m, reštaurácia 2 km, pohostinstvo 200 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 5 km, vlak (Liptovská Teplá) 5 km.

Galéria:
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku v Kalamenoch na Liptove pri termálnom jazere 01
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku v Kalamenoch na Liptove pri termálnom jazere 02
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku v Kalamenoch na Liptove pri termálnom jazere 03
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku v Kalamenoch na Liptove pri termálnom jazere 04
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku v Kalamenoch na Liptove pri termálnom jazere 05
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku v Kalamenoch na Liptove pri termálnom jazere 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky