Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom vo Vrútkach pri Martine - A169

      


Poloha:   chata s vonkajším bazénom a saunou v malej chatovej oblasti pri lese na okraji mesta Vrútky neďaleko lyžiarskeho strediska Winter Park Martinky, na rozhraní Veľkej Fatry a Malej Fatry.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate s vonkajším bazénom a saunou pre 16 osôb (14 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii sú dve spoločenské miestnosti, 5 izieb, kompletne vybavená kuchyňa, jedáleň a dve kúpeľne s WC.

Pre hostí je pripravený vonkajší bazén s priemerom 4,6 m a hĺbou 1,2 m vykurovaný tepelným čerpadlom, fínska sauna v tvare suda pre 6 osôb a kúpacia kaďa.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom a dokurovaná elektrickými radiátormi. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • ubytovanie na 1 noc: 170,00 € / chata na noc
  • ubytovanie na 2 noci: 135,00 € / chata na noc
  • ubytovanie na 3 a 4 noci: 121,00 € / chata na noc
  • ubytovanie na 5 a viac nocí: 95,00 € / chata na noc
  • Silvester: 1765,00 € / chata na Silvester, max. 7 nocí
Domáci štvornohý miláčik 1,33 € na deň.
Vratná kaucia na bezškodový priebeh ubytovania 100,00 €.
Použitie vonkajšieho bazénu 15 € na deň.
Sauna 20 € / deň + spotreba energie, kúpacia kaďa 50 € / deň, objednávka na min. 2 dni.

Interiér:
PRÍZEMIE: vstupná predsieň, 2-lôžková izba, spoločenská miestnosť č. 1, kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), jedáleň, spoločenská miestnosť č. 2, 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: predsieň, dve 4-lôžkové izby, dve 2-lôžkové izby s prísteľkou.

Exteriér:    oplotený pozemok, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 6 automobilov pri chate i v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti mesta Vrútky na rozhraní Malej a Veľkej Fatry:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre a Veľkej Fatre (Gaderská dolina, Blatnická dolina, Tlstá, Ostrá, Kráľova hoľa, Ostredok, Ploská, Borišov), jazero Lipovec (prírodné kúpanie) - 3 km, prírodné kúpalisko v Šútove - 10 km, rybolov (rieka Turiec, Váh, okolité jazierka) - 2 km, Vodný park Bešeňová - 25 km, sauna - 4 km, krytý bazén - 4 km, tenis - 3 km, jazda na koni - 3 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Winter Park Martinky - 6 km, Jasenská dolina - 10 km, Snowland Valča - 10 km, svah pre deti (Piatrová) - 800 m, bežkárske trate (Jedľoviny: 45 km bežkárskych tratí) - 800 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Gaderská dolina, Šútovské vodopády - 10 km, hrad Strečno - 15 km, hrad Sklabiňa - 15 km, zámok Mošovce - 8 km, plavba plťami po Váhu - 6 km, mesto Martin (Slovenské národné múzeum, Etnografické múzeum slovenskej dediny, Múzeum M. Benku, Národný cintorín) - 5 km.

Infraštruktúra:   obchod 700 m, reštaurácia 800 m, pohostinstvo 700 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 0 km, vlak (Vrútky) 2 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A169 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky