Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata s bazénom v Jazernici - A168

      


Poloha:   chata s bazénom na okraji obce Jazernica v regióne Turiec na rozhraní Veľkej a Malej Fatry. Chata sa nachádza na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľa. Chata je určená iba pre hostí.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (8 stálych lôžok ). K dispozícii je obytná spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchynka, 2 x kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná elektrickými konvektormi a dokurovaná teplovzdušným krbom. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna (01.05. - 30.09.): 15,40 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: (01.10. - 30.04.): 15,40 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Rekreačný poplatok obci 0,50 € na osobu a deň.
Počas letnej sezóny je minimálny počet platiacich osôb 4.
Počas zimnej sezóny je minimálny počet platiacich osôb 6.
V cene pobytu je zahrnuté zapožičanie bicyklov a vonkajší bazén.
Vratná kaucia 35 €.

Interiér:
PRÍZEMIE: obytná spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (2 stále lôžka), kuchyňa prepojená so spoločenskou miestnosťou (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa s vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba, 4-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, pergola s posedením a záhradným krbom, záhradný nábytok, vonkajší bazén vyhrievaný (v prevádzke iba počas letného obdobia). Parkovanie pre 3 automobily vo dvore pri chate.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Gaderská dolina, Jasenská dolina, Valčianska dolina, značené turistické chodníky v Malej a Veľkej Fatre) termálne kúpalisko (Turčianske Teplice) - 7 km, krytý a detský bazén (Turčianske Teplice) - 7 km, rybolov - 0,5 km, sauna - 300 m, jazda na koni - 4 km, tenis- 7 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Snowland Valča - 10 km, Jasenská dolina -12 km, Martinské hole - 20 km, svah pre deti (Snowland Valča) - 10 km, bežkárske trate v okolí Jazernice.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Gaderská dolina - 10 km, Jasenská dolina - 12 km, Valčianska dolina - 10 km, hrad Zniev - 6 km, hrad Blatnica - 6 km, mesto Martin (Slovenské národné múzeum, Etnografické múzeum slovenskej dediny, Múzeum M. Benku, Národný cintorín) - 20 km, mesto Kremnica - 20 km.

Infraštruktúra:   obchod 200 m, reštaurácia 7 km, pohostinstvo 200 m, pošta 200 m, zastávka autobusu 200 m, vlak (Jazernica) 100 m.

Galéria:
Chata v Jazernici 01
Ubytovanie v chate v Jazernici 02
Ubytovanie v chate v Jazernici 03
Ubytovanie v chate v Jazernici 04
Ubytovanie v chate v Jazernici 05
Ubytovanie v chate v Jazernici 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky