Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate v Javorníkoch - A167

      


Poloha:   chata v malebnej oblasti pohoria Javorníky v časti Dešná pri obci Lysá pod Makytou, neďaleko Moravsko - Slovenskej hranice.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 22 osôb (15 stálych lôžok + 7 prísteliek). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 4 izby, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskm stolom, 2 x kúpeľňa s WC, herňa.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom s rozvodmi do jednotlivých miestností. Na požiadanie majiteľ zabezpečí elektrické radiátory. Súčasťou zariadenia chaty je plazmový TV so satelitným príjmačom.

Cenník:   ceny sú uvedené za osobu na jednu noc v závislosti od počtu ubytovaných osôb:
  • do 14 osôb : 285,00 € / chata na vikend
  • 15 - 22 osôb : 10,50 € / osoba na noc
  • nad 22 osôb : 5,50 € / osoba na noc
  • LETO : 650,00 € / chata na týždeň bez obmedzenia počtu osôb.
  • Silvestrovský pobyt: 1600,00 € / chata na pobyt 3 - 4 noci.
Cena za spotrebovanú elektrickú energiu sa platí samostatne.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).
Rekreačný poplatok obci 0,20 € za osobu na deň.
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
Deti vo veku 3 až 14 rokov zľava 50%.
Domáce zviera povolené za 2,00 € na deň.


Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (2 x rozťahovací gauč, plazmový TV so satelitom), 3 lôžková izba s prístelkou (2 x samostatné lôžko, 1 x rozťahovacia pohovka), kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, zabudovaná elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, vstupná hala.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková izba s prístelkou (manželské lôžko, rozkladacia pohovka), 4-lôžková izba s dvoma prístelkami (manželské lôžko, 2 x rozkladacia pohovka), 3-lôžková izba s prístelkou (manželské lôžko, rozkladacia pohovka), Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, herňa so stolným futbalom a spoločenskými hrami.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo, posedenie na terase, ohnisko, ihrisko, detské hojdačky a preliezačky. Parkovanie automobilov pri chate i v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Lysá pod Makytou v Javorníkoch:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Javorníkoch (vyhliadkový vrchol Makyta, rozhľadňa v Dohňanoch, Manínska tiesňava, Lednica, Keblie, Čertové skaly-Lidečko v ČR, Pulčiny v ČR), vyhľadávané letné prírodné kúpalisko v obci Valašská Senice - 15 km, letné kúpalisko a plaváreň v Púchove - 15 km, Kúpele Nimnica (medicínkse wellness centrum, termálny bazén) - 18 km, Vodná nádrž Nosice (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 18 km, rybolov v rybníkoch Lačnov (ČR) - 15 km, jazda na koni (Francova Lhota, ČR) - 13 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Skipark Dešná - pri obci, Ski Čertov Javorníky-Lazy pod Makytou - 6 km, Skicentrum Kohútka (Nový Hrozenkov, ČR) - 18 km, bežkárske trasy - v okolí obce.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: hubárska a bylinkárska oblasť - v okolí obce, Múzeum púchovskej kultúry Púchov - 15 km, hrad Lednica - 27 km.

Infraštruktúra:   obchod 3 km, reštaurácia 10 km, pohostinstvo 3 km, pošta 6 km, zastávka autobusu 6 km, vlak 6 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky