Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate pri Slnečných jazerách - A166

      


Poloha:   apartmán na prízemí v dvojchate v chatovej oblasti pri Slnečných jazerách v Senci na Západnom Slovensku. Apartmán má vlastné mólo so vstupom do jazera.

Popis:   ubytovanie v chate na Slnečných jazerách pre 5 osôb (4 stále lôžka + 1 prístelka). K dispozícii je obytná spoločenská miestnosť s kompletne vybavenou kuchynskou časťou, izba a kúpeľňa s WC.

Ubytovanie na chate je možné iba počas letnej rekreačnej sezóny. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchynskej časti i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 330,00 € / chata na 7 nocí
Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 2,00 € na deň.

Interiér:   obytná spoločenská miestnosť (rozťahovacia sedacia súprava pre 2 osoby + prístelka, kuchynská časť (elektrický sporák, varná kanvica, chladnička, mraznička), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri chate.

Rekreácia:   chata je určená pre milovníkov kúpania v známej rekreačnej oblasti Slnečné jazerá v Senci s vyše 100 ha vodnej plochy, slnečným svitom viac ako 2200 hodín za rok a bohatými možnosťami stravovania, letných športov (tenis, rybolov, člnkovanie, potápanie, ...) a ďalších služieb.

Chata je situovaná priamo pri vode s vlasným mólom. V prípade nepriaznivého počasia je možné navštíviť Aquapark Senec (termálne kúpalisko, detský bazén, krytý bazén) - 2 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 500 m, obchod 1 km, pohostinstvo 500 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 500 m, vlak (Senec) 500 m.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A166 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria:
Ubytovanie a chata na prenájom pri Slnečných jazerách v Senci na Západnom Slovensku 01
Ubytovanie a chata na prenájom pri Slnečných jazerách v Senci na Západnom Slovensku 02
Ubytovanie a chata na prenájom pri Slnečných jazerách v Senci na Západnom Slovensku 03
Ubytovanie a chata na prenájom pri Slnečných jazerách v Senci na Západnom Slovensku 04
Ubytovanie a chata na prenájom pri Slnečných jazerách v Senci na Západnom Slovensku 05
Ubytovanie a chata na prenájom pri Slnečných jazerách v Senci na Západnom Slovensku 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky