Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chaty pri Liptovskej Mare - A164

      


Poloha:   9 chát v tesnej blízkosti priehrady Liptovská Mara, neďaleko obce Liptovský Trnovec.

Popis:   celoročné ubytovanie v štyroch dvojpodlažných chatách, kapacita každej chaty je 8 osôb. K dispozícii je obývacia miestnosť s krbom, 3 izby, kuchynka, 2 x kúpeľňa s WC.

Chaty sú vykurované elektricky, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom. Súčasťou zariadenia každej chaty je SAT-FTV.

Cenník:   CENNÍK UBYTOVANIA

Interiér:
PRÍZEMIE: obývacia miestnosť s krbom, SAT-FTV a jedálenskou časťou, kuchynka (štvorplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: dve 2-lôžkové izby, jedna 4-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, terasa, gril, záhradný nábytok. Parkovanie automobilov pri chatách aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - pri chate, požičovňa lodiek - 500 m, AquaPark Tatralandia - 1 km, sauna - 1 km, tenis - 1 km, turistické a cykloturistické trasy (Kvačianska dolina, Prosiecka dolina), ThermalPark Bešeňová - 25 km.

ZIMA: lyžiarske strediská SkiPark Ružomberok, Chopok - Jasná, Roháče - Zverovka, Závažná Poruba - Opalisko, Liptovský Ján, bežkárske trate v okolí Liptovského Mikuláša.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: archeologická rezervácia Havránok (keltské obydlia), Múzeum J. Kráľa v Liptovskom Mikuláši, Skanzen liptovskej dediny v Pribyline, jaskyne v Demänovskej doline.

Infraštruktúra:   obchod 800 m, reštaurácia 800 m, pohostinstvo 800 m, pošta 800 km, zastávka autobusu 1 km, vlak (Liptovský Mikuláš) 4 km.

Galéria:
Chaty pri Liptovskej Mare 1
Chaty pri Liptovskej Mare 2
Chaty pri Liptovskej Mare 3
Chaty pri Liptovskej Mare 4
Chaty pri Liptovskej Mare 5
Chaty pri Liptovskej Mare 6
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky