Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

LACNÉ UBYTOVANIE NA CHATE V PODSUCHEJ NA LIPTOVE - A161

      


Poloha:   chata na prenájom v chatovej oblasti Vyšné Matejkovo pri osade Podsuchá na Liptove v pohorí Veľká Fatra. Chata sa nachádza na spoločnom pozemku s chatou A211.

Popis:   celoročné ubytovanie v zrekonštruovanej dvojpodlažnej chate pre 12 osôb (12 stálych lôžok + 1 prístelka pre dieťa). K dispozícii sú dve spoločenské miestnosti, 2 izby, kompletne zariadená kuchyňa a 2 x kúpeľňa s WC.

Chata má vykurovanie na tuhé palivo. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chaty je vnútorný krb, SAT-FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 60,00 € / chata pre max. 6 osôb, resp. 120,00 € / chata pre viac ako 6 osôb
  • zimná sezóna: 60,00 € / chata pre max. 6 osôb, resp. 120,00 € / chata pre viac ako 6 osôb
  • mimosezóna: 60,00 € / chata pre max. 6 osôb, resp. 120,00 € / chata pre viac ako 6 osôb
  • Silvestrovský týždeň: dohodou.
Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.
Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: v ľavej časti chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s rozkladacím gaučom a samostatnou kúpeľňou s WC. Pravá časť chaty zahŕňa spoločenskú miestnosť so samostatnou kúpeľňou s WC. Kuchyňa je lokalizovaná v strednej časti chaty a je spoločná pre obe časti (jedálenský stôl, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, sporák na tuhé palivo).

1. PODLAŽIE: v ľavej časti chaty sa nachádza spacia miestnosť s 3-lôžkom, manželským lôžkom a jednolôžkom. V pravej časti chaty je spacia miestnosť s dvoma manželskými lôžkami, dvoma samostatnými lôžkami a detskou postielkou. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, pergola s posedení, záhradný krb, záhradný nábytok. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri chate aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti horskej osady Podsuchá:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Veľkej Fatre, Nízkych Tatrách a Chočských vrchoch, Hrabovská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov) - 15 km, Vodný park Bešeňová - 20 km, Kúpele Lúčky - 22 km, AQUA-VITAL Park Lúčky - 22 km, termálne jazierko Kalameny - 22 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 25 km, Aquapark Tatralandia - 35 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski centrum Smrekovica - 8 km, Ski Park Ružomberok - 13 km, SKI FUN Liptovské Revúce - 13 km, Park Snow Donovaly - 18 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 35 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 4 km, Bike Park Malinô Brdo (zjazdové bicyklovanie, horské terénne kolobežky, horská cyklistika, lanová dráha) - 13 km, mesto Ružomberok - 13 km, hrad Likava - 14 km, Bešeňovské travertíny - 20 km, lúčanský travertínový vodopád - 22 km, Liptovský hrad - 23 km, mesto Liptovský Mikuláš (Mikulášska mučiareň, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Galéria P. M. Bohúňa) - 34 km.

Infraštruktúra:   obchod 4 km, reštaurácia 200 m, pošta 4 km, autobus 200 m, vlak (Ružomberok) 8 km.

Kontaktné údaje majiteľa:

Meno: Jana Pápežová
Mobil: 0905 874 818
Email: janapapezova@zoznam.sk

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky