Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v drevenici v Slovenskom raji - A160

      


Poloha:   drevenica v tichej časti obce Hrabušice, mimo hlavnej cesty, v Slovenskom raji.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 10 osôb (8 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou, 3 izby, kompletne zariadená kuchynka, 2 x kúpeľňa, samostatné WC.

Drevenica je vykurovaná elektrickými olejovými radátormi, dokurovanie zabezpečuje kachľová pec v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupá v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia drevenice je FTV, rádio, detská postieľka, detská stolička a veľká turistická mapa Slovenského raja.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 120,00 € / drevenica na noc, min. 5 nocí
  • zimná sezóna: 120,00 € / drevenica na noc
  • mimosezóna: 120,00 € / drevenica na noc
  • Silvestrovský týždeň: 215,00 € / drevenica na noc, min. 5 nocí.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Spotreba elektrickej energie nad 70 kWh na deň je spoplatnená 0,14 € / kWh.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s kachľovou pecou a jedálenskou časťou, (rozkladací gauč pre 2 osoby), kuchynka (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: dve 2-lôžkové izby (manželské lôžko s možnosťou rozdelenia), 4-lôžková izba, kúpeľňa s WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, gril, ohnisko s posedením. Na požiadanie majiteľ zapožičia kotlík na guláš. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri drevenici aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Hrabušice v Slovenskom raji:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Slovenskom raji (Suchá Belá, Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol)a Vysokých Tatrách, jazero Levoča (prírodné kúpanie) - 15 km, termálne kúpalisko Vrbov - 16 km, AquaCity Poprad - 17 km, priehrada Dedinky (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 32 km, jazda na koni - v obci, rybolov (Hornád) - 1,5 km, tenis - 2 km.

ZIMA: lyžiarsky vlek Hrabušice - v obci, lyžiarske strediská Ski Rittenberg - 15 km, Ski Centre Levoča - 18 km, Skichem Lopušná dolina - 25 km, Liptovská Teplička - 25 km, Tatranská Lomnica - 38 km, svah pre deti (Hrabušice) - 1 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: turistické chodníky Slovenského raja - 2 km, Tomášovský výhľad - 7 km, historické centrum mesta Spišská Nová Ves - 15 km, Letohrádok Dardanely v Markušovciach - 24 km, Spišský hrad - 31 km, Dobšinská ľadová jaskyňa - 37 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 500 m, obchod 500 m, pohostinstvo 500 m, pošta 500 m, zastávka autobusu 500 m, vlak (Poprad) 17 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky