Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Drevenice na prenájom v Zuberci - A156

      


Poloha:   komplex dreveníc na prenájom je situovaný v rekreačnej oblasti na okraji obce Zuberec na Orave.

Popis:   Rekreačný komplex tvorí 6 samostatne stojacich dvojpodlažných dreveníc, z ktorých 4 slúžia na ubytovanie pre hostí, jedna ako spoločenská miestnosť s herňou pre deti a bytom správcu a jedna ako budova pre technické zabezpečenie.

Každá drevenica, ktorá je určená pre hostí je rozdelená na 2 apartmány so samostatnými vchodmi. Každý apartmán je určený pre 8 osôb (5 stálych lôžok + 3 prístelky). K dispozícii je obývacia miestnosť prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou, 2 izby, 2x kúpeľňa s WC, predsieň a miestnosť na odkladanie lyží a športových potrieb.

Drevenice sú vykurované elektricky. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchynskej časti i sociálnom zariadení (elektrický kotol so zásobníkom 160 litrov). Súčasťou vybavenia dreveníc je SAT-FTV a WiFi. Na vyžiadanie je v rezorte k dispozícii 2 x detská stolička a 1 x detská postieľka.

Cenník:    ceny sú uvedené za jeden apartmán na jednu noc celoročne, vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • 2 osoby: 50,00 € / apartmán na noc
  • 3 osoby: 70,00 € / apartmán na noc
  • 4 osoby: 85,00 € / apartmán na noc
  • 5 osob: 100,00 € / apartmán na noc
  • 6 osob: 110,00 € / apartmán na noc
  • Silvestrovský týždeň: 150,00 € / apartmán na noc
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 7,00 € za deň.
Drevo do piecky 3,00 € za kôš (1 x kôš dreva v cene ubytovania).
AKCIA mimosezóna: zľava 15% z ceny ubytovania.

Interiér:
PRÍZEMIE: obývacia miestnosť (30 m2, rozťahovacia sediacia súprava ako prístelka pre 2 osoby, SAT-FTV, konferenčný stolík, piecka na drevo, jedálenský stôl pre 6 osôb), kuchynská časť prepojená s obývacou časťou (elektrický sporák, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC, predsieň, miestnosť na odkladanie lyží a športových potrieb.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, skriňa), 4-lôžková izba (manželské lôžko, 1 x samostatné lôžko s prístelkou, skriňa), kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, parkovanie pre 20 osobných automobilov je dostupné pri dreveniciach aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Západných Tatrách (Vyhliadkové vrchy Brestová, Baníkov, Ostrý Roháč), Meander Park Oravice - 12 km, Termálne kúpalisko Oravice - 12 km, Aquapark Tatralandia - 35 km, Oravská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 25 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 30 km, Thermal Park Bešeňová - 35 km, tenis - 100 m, sauna - 200 m.

ZIMA: lyžiarske strediská Zuberec Janovky - 1,5 km, Zuberec Milotín - 1,5 km, Zuberec Spálená - 8 km, Meander Skipark Oravice - 8 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Múzeum oravskej dediny - 3 km, Roháčske plesá - 6 km, Kvačianska a Prosiecka dolina - 10 km, Juráňova dolina - 12 km, Oravský Podzámok - 28 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 300 m, obchod 400 m, pohostinstvo 400 m, pošta 400 m, zastávka autobusu 400 m.

Galéria:
Drevenice na prenájom a ubytovanie v komplexe dreveníc v Zuberci na Orave 01
Drevenice na prenájom a ubytovanie v komplexe dreveníc v Zuberci na Orave 02
Drevenice na prenájom a ubytovanie v komplexe dreveníc v Zuberci na Orave 03
Drevenice na prenájom a ubytovanie v komplexe dreveníc v Zuberci na Orave 04
Drevenice na prenájom a ubytovanie v komplexe dreveníc v Zuberci na Orave 05
Drevenice na prenájom a ubytovanie v komplexe dreveníc v Zuberci na Orave 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky