Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata pri termálnom kúpalisku v Kováčovej - A154

      


Poloha:   chata sa nachádza pri termálnom rekreačno-oddychovom zariadeni HOLIDAYPARK Kováčová v obci Kováčová pri Zvolene. Chata je dostupná po asfaltovej ceste prechádzajúcej cez obec. Chata sa momentálne neprenajíma (trvalý prenájom).

Popis:   celoročné ubytovanie v jednoducho zariadenej jednopodlažnej chate pre 9 osôb (7 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná centrálne, kotol na pevné palivo sa nachádza v pivnici (kotol obsluhujú hostia po zaškolení majiteľom chaty). Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 80 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je FTV s desiatimi základnými programami, DVD a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu bez spotreby elektrickej energie :
  • letná sezóna: 285,00 € / chata na 7 nocí
  • zimná sezóna: 318,00 € / chata na 7 nocí
  • víkendový pobyt: 110,00 € / chata na 2 noci.
  • 1-dňové ubytovanie: 60,00 € / chata na noc.
  • Silvestrovský pobyt: 330 € / chata na pobyt max. 5 nocí + 15 € drevo na pobyt + 15 € uhlie na pobyt, max. 7 osôb.
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Doplatok za drevo 15 € na pobyt.
Domáce zviera za cenu 15 € na pobyt.
Daň z ubytovania obci 0,50 € za osobu na deň.
Doplatok za uhlie 15 € na pobyt (platí sa iba pri potrebe vykurovania).

Interiér:   spoločenská miestnosť s krbom (otvorený krb, 2 pohovky na sedenie aj spanie, jedálenský stôl, FTV, rádio), jedna 3-lôžková izba, dve 2-lôžkové izby, kuchyňa (základná stravovacia výbava, plynový sporák so štyrmi horákmi bez rúry na kuchynskej doske, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou na chodbe), kúpeľňa s vaňou a WC, vstupná chodba s vešiakovou stenou.

Exteriér:   voľné priestranstvo, vonkajšie posedenie, ohnisko, prenosný gril. Parkovanie pre 2 automobily pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Kováčová:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kremnických vrchoch, HOLIDAYPARK Kováčová, Kúpele Kováčová, obec Kováčová (tenis a jazda na koni), Kúpalisko Neresnica - 5 km, Môťovská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov) - 6 km, Termálne kúpele Sliač - 6 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Sielnica-Brestová - 8 km, Ski Kráľová (lyžiarske aj bežkárske trate)- 12 km, Športcentrum Selce-Čachovo - 23 km, Ski Králiky - 25 km, Ski Dúbravy-Banská Štiavnica - 29 km, Šachtičky - 30 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: salaš Hron, Zvolenský zámok - 5 km, Pustý hrad - 6 km, Lesnícke a drevárske múzeum Zvolen - 6 km, prírodné zvláštnosti (Čertova skala - 6 km, Boky - 6 km, Badínsky prales - 8 km, Malachovské skaly - 12 km), zámok Vígľaš - 20 km, mesto Banská Štiavnica (historické centrum, Kalvária, Galéria, Nový zámok, Starý zámok, Mineralogicko-ložisková expozícia, Slovenské banské múzeum, Klopačka, Banské múzeum v prírode) - 29 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A154 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky