Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chalupa v Liptovských Revúcach - A152

      


Poloha:   zrekonštruovaná štýlová chalupa v nádhernom prostredí Liptova v obci Liptovské Revúce na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 11 osôb (7 stálych lôžok + 4 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 4 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

Chalupa je vykurovaná elektrickými radiátormi, dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 2 x 120 litorv). Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 13,20 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 12,10 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 165,00 € / chalupa na noc - obsadené
Pri platbe za osoby je minimálny počet platiacich osôb 5.
Rekreačný poplatok obci 0,33 € osoba a noc
Doplatok za drevo 10kg: 1,20 €.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, kuchyňa (plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), 2-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: dve 2-lôžková izba (2 x prístelka), 1-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, terasa, záhradný krb, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 4. osobné automobily pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Liptovské Revúce:

Rekreácia:
LETO: turistické a cykloturistické trasy vo Veľkej Fatre (Revúcka, Lúžňanská a Ľubochnianska dolina) a Nízkych Tatrách, služby poskytované v rekreačnom stredisku Donovaly (krytý bazén, sauna, wellnes, fitness, masáže) - 19 km, Bike Park Malinô Brdo (zjazdové bicyklovanie, horské terénne kolobežky, horská cyklistika, lanová dráha) - 24 km, priehrada Hrabovo (prírodné kúpanie, rybolov) - 26 km, Vodný park Bešeňová - 31 km, Kúpele Lúčky - 34 km, AQUA-VITAL Park Lúčky - 34 km.

ZIMA: lyžiarske strediská SKI FUN Liptovské Revúce, Park Snow Donovaly - 19 km, Ski Park Ružomberok - 24 km, miestne lyžiarske vleky Liptovská Osada a Liptovská Lúžna, trasy pre bežkovanie - v okolí.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 14 km, prameň minerálnej vody Jozef (bývalé Kúpele Korytnica) - 15 km, atrakcie rekreačného strediska Donovaly (rozprávkový svet Habakuky, paragliding, bowling, jukebox-karaoke, laserová strelnica, vyhliadkové lety balónom) - 19 km, mesto Ružomberok (Galéria Ľudovíta Fullu a Liptovské múzeum v Ružomberku) - 23 km, hrad Likava - 25 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 300 m, obchod 200 m, pohostinstvo 200 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 200 m, vlak 20 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky