Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Dva apartmány na Liptove - A148

      


Poloha:   dva apartmány v samostatnom objekte, ktorý sa nachádza v spoločnom dvore s rodinným domom ubytovateľa v chatovej oblasti obce Liptovské Revúce.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch. Apartmán č. 1 poskytuje ubytovanie pre 7 osôb (6 stálych lôžok + 1 prístelka) a apartmán č. 2 pre 6 osôb (6 stálych lôžok). Súčasťou oboch apartmánov sú dve izby, spoločenská miestnosť s krbom, kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Apartmány majú na prízemí podlahové vykurovanie a v podkroví elektrické konvektory. Súčasťou zariadenia oboch apartmánov je SAT-FTV, rádio, CD prehrávač a internetová prípojka.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • leto a letná mimosezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • zima a zimná mimosezóna: 14,30 € / osoba na noc
  • Silvestrovský pobyt: 1430 € celý objekt max.12 osôb.
Minimálny počet platiacich dospelých osôb v jednom apartmáne je 4.
Deti do 12 rokov celoročne za 7,70 €.
Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko - ZDARMA.

Interiér:
APARTMÁN č. 1: na prízemí spoločenská miestnosť s krbom (SAT-TV, internet), kuchyňa s jedálenským stolom (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V podkroví 4-lôžková izba s možnosťou prístelky a 2-lôžková izba.

APARTMÁN č. 2: na prízemí spoločenská miestnosť s krbom (SAT-TV, internet), kuchyňa s jedálenským stolom (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V podkroví dve 3-lôžkové izby.

Exteriér:   oplotený pozemok, terasa, pergola s posedením, záhradný krb. Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri apartmánoch.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Revúcka, Lúžňanská, Prosiecka, Ľubochnianska dolina), termálne kúpaliská v Bešeňovej a Liptovskom Jáne, AquaPark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, vodné nádrže Liptovská Mara a Ružomberok-Hrabovo. Služby "welness" sú k dispozícii v rekreačných zariadeniach strediska Donovaly.

ZIMA: lyžiarske strediská Park Snow Liptovské Revúce, Skipark Ružomberok-Malinô Brdo, ParkSnow Donovaly.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: obec Vlkolínec - historická dedinka, Galéria Ľudovíta Fullu a Liptovské múzeum v Ružomberku, obec Svätý Kríž - najväčší drevený artikulárny evanjelický kostol na Slovensku, archeologická lokalita Havránok - osídlenie Keltmi, hrad Likava.

Infraštruktúra:   obchod 700 m, reštaurácia 5 km, pohostinstvo 700 m, pošta 900 m, zastávka autobusu 700 m, vlak 28 km.

Galéria:
Drevenica v Nízkych Tatrách 01
Drevenica v Nízkych Tatrách 02
Apartmány na Liptove 03
Apartmány na Liptove 04
Apartmány na Liptove 05
Apartmány na Liptove 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky