Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v Zázrivej na Orave - A146

      


Poloha:   chata na samote pri obci Zázrivá na Orave. Chata sa momentálne neprenajíma.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (7 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom, 2 x kúpeľňa, 2 x WC, sauna a kuchyňa s posedením v suteréne.

Chata je vykurované elektrickými konvektormi. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:   CENNÍK UBYTOVANIA

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (SAT-TV, rádio s CD, spoločenské posedenie, rozkladacia pohovka), dve 3-lôžkové izby (samostatné lôžko, poschodová posteľ), jedna 1-lôžková izba s možnosťou prístelky, kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.

SUTERÉN: vchod do suterénu je z terasy. K dispozícii je kuchyňa (sporák na tuhé palivo, plynová štvorplatnička), kúpeľňa, WC a sauna.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo, uzamykateľný vonkajší sklad, gril, kotlík na guláš, záhradný nábytok. Na terase sa nachádza vonkajší krb. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate aj v zimnom období (odporúčame snehové raťaze).

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Malá Fatra, Oravská Magura, Kysucká vrchovina), rieka Orava (rybolov) - 11 km, jazda na koni - 4 km, tenis - 6 km, krytý bazén - 19 km, ThermalPark Bešeňová - 43 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Zázrivá - 4 km, Vrátna dolina - 10 km, M. Lučivná - 8 km, Kubínska hoľa - 25 km, svah pre deti (Terchová) - 7 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Veľký Rozsutec - 6 km, Jánošíkove diery - 5 km, Vrátna dolina - 8 km, Oravský hrad - 27 km, Budatín - 34 km, Múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne - 20 km.

Infraštruktúra:   obchod 5 km, reštaurácia 5 km, pohostinstvo 5 km, pošta 5 km, zastávka autobusu 1 km, vlak 15 km.

Galéria:
Chata v Zázrivej na Orave 1
Chata v Zázrivej na Orave 2
Chata v Zázrivej na Orave 3
Chata v Zázrivej na Orave 4
Chata v Zázrivej na Orave 5
Chata v Zázrivej na Orave 6
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku