Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chalupa v Zázrivej - A142

      


Poloha:   chalupa na polosamote v rázovitej dolnooravskej obci Zázrivá s výhľadom na panorámu Malej Fatry.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 11 osôb (10 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbovou pecou, 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná krbovými kachľami v spoločenskej miestnosti, jednotlivé izby sú vykurované elektricky. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (prietokový ohrievač vody). Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chalupu na jednu noc:
  • letná sezóna: 90,00 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna: 110,00 € / chalupa na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Rekreačný poplatok obci 0,33 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za 2,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbovou pecou (SAT-FTV, rádio, možnosť prístelky na rozťahovacom gauči), kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák, sporák na tuhé palivo, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: dve 4-lôžkové izby (mnaželské lôžko, 2 x samostatné lôžko). V jednej izbe je rozťahovacie kreslo.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo, chalupa má vlastný pozemok o rozlohe 10 000 m2, ohnisko s posedením, gril, posedenie pod altánkom. Parkovanie áut pri chalupe. V zimnom období sú nevyhnutné snehové reťaze. Pri väčšom množstve snehu je parkovanie zabezpečené v garáži vo vzdialenosti 500 m od chalupy.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre, prírodné kúpanie (Šútovské vodopády) - 15 km, Oravská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 30 km, krytý bazén (Dolný Kubín) - 25 km, Thermal Park Bešeňová - 40 km, tenis 3 km, jazda na koni 3 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Športcentrum Lučivná - 7 km, Vrátna Free Time Zone - 12 km, Vrátna Chleb - 12 km, Vrátna Starý dvor - 12 km, Ski Park Kubínska hoľa - 27 km, lyžiarsky vlek Zázrivá Havrania - 3 km, bežkárske trate - pri chalupe, svah pre deti 3 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: obec Terchová (Múzeum J. Jánošíka) - 10 km, Jánošíkove diery - 10 km, Vrátna dolina - 12 km, Oravský hrad - 30 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 2 km, pohostinstvo 2 km, pošta 2 km, zastávka autobusu 350 m, vlak 11 km.

Galéria:
Dovolenka na Slovensku v Zázrivej 01
Dovolenka na Slovensku v Zázrivej 02
Dovolenka na Slovensku v Zázrivej 03
Dovolenka na Slovensku v Zázrivej 04
Dovolenka na Slovensku v Zázrivej 05
Dovolenka na Slovensku v Zázrivej 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku