Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách - A140

      
 


Poloha:   ubytovanie na súkromí v podtatranskej obci Huncovce s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier.

Popis:   celoročné ubytovanie na súkromí v obci Huncovce pre 10 osôb (9 stálych lôžok + 1 prístelka). Ubytovacia časť je situovaná na 1. poschodí rodinného domu a má samostatný vchod. K dispozícii sú 4 izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa a WC.

Súčasťou zariadenia ubytovania je SAT-TV v jednej z izieb.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna (júl - september): 9,29 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: (október - marec): 9,29 € / noc
  • mimosezóna (apríl - jún): 7,30 € / osoba na noc
  • 24.12. - 06.01.: 12,61 € / noc
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA
Minimálny počet ubytovaných osôb je 2.

Interiér:   ubytovanie je situované na 1. poschodí a má samostatný vchod, tri 2-lôžkové izby (jedna z izieb má SAT-TV), jedna 3-lôžková izba, kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, kávovar, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, záhradný nábytok, gril. Parkovanie pre 1 osobný automobil v garáži, ostatné pri dome.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Vysoké Tatry, Pieniny, Slovenský raj), horolezectvo, paraglading, golf (Veľká Lomnica), rafting (Belá, Dunajec), jazda na koni (Mengusovce), rybolov (Vrbov, Spišská Belá) a paintball (Veľká Lomnica, Tatranská Lomnica), AquaCity Poprad, termálne kúpalisko Vrbov.

ZIMA: lyžiarske strediská Tatranská Lomnica, Hrebienok, Lopúšna dolina, Ždiar, Kežmarok, skialpinizmus a iné zimné športy.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Kežmarský hrad, Spišský hrad, múzeá (múzeum TANAP-u v Tatr. Lomnici, Podtatranské múzeum Poprad) a prírodné zaujímavosti (Belianská jaskyňa v Tatranskej Kotline).

Infraštruktúra:   obchod 300 m, reštaurácia 400 m, pohostinstvo 400 m, pošta 300 m, zastávka autobusu 300 m, vlak 700 m.

Galéria:
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách 1
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách 2
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách 3
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách 4
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách 5
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách 6
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky