Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v apartmánovom zrubovom dome v Oščadnici - A131

      


Poloha:   nadštandardný apartmánový zrubový dom v najkrajšej lokalite obce Oščadnica na Kysuciach.

Popis:   celoročné ubytovanie v nadštandardne zariadenom zrubovom apartmánovom dome so štyrmi samostatnými luxusnými dvojpodlažnými apartmánmi pre max. 20 osôb (20 stálych lôžok). Každý apartmán je určený pre 5 osôb.

Každý apartmán má samostatné kúrenie a ohrev teplej vody. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zrubového apartmánového domu je wellness so saunou, lyžiareň (v letnej sezóne úschovňa bicyklov) a terasa. WiFi pripojenie na internet je dostupné v cene ubytovania.

Cenník:    ceny sú uvedené za jeden apartmán na jednu noc vrátane všetkých poplatkov:


Ubytovanie v zrubovom apartmánovom dome v Oščadnici
  Ubytovanie na 2 až 7 noci Ubytovanie na 8 až viac nocí
Apartmán 1 125 € / noc (max. 5 osôb) 100 € / noc (max. 5 osôb)
Apartmán 2 125 € / noc (max. 5 osôb) 100 € / noc (max. 5 osôb)
Apartmán 3 125 € / noc (max. 5 osôb) 100 € / noc (max. 5 osôb)
Apartmán 4 125 € / noc (max. 5 osôb) 100 € / noc (max. 5 osôb)

Podmienky ubytovania:

  • Minimálna dĺžka ubytovania je 2 noci.
  • Cena zahŕňa všetky poplatky, vrátane miestnej dane za ubytovania a spotrebovaných energií.
  • Domáci štvornohý miláčik NIE JE POVOLENÝ.

Interiér:   Apartmánový dom sa skladá zo štyroch samostatných apartmánov (fialový, oranžový, zelený, červený). Každý apartmán je určený pre maximálne 5 osôb.

Apartmány sú dvojpodlažné, na prízemí sa nachádza obývacia izba prepojená s kuchynskou časťou, WC a predsieň.

Kuchynská časť s jedálenským stolom je kompletne zariadená (sklokeramická varná doska, rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, jedálenský stôl). Obývacia izba je zariadená komfortnou sedačkou, LCD TV a pripojením na internet.

Na podlaží sa nachádza spálňa s manželským lôžkom a troma samostatnými lôžkami a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo, parkovanie osobných automobilov pri apartmánovom dome.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky