Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v drevenici na Orave - A129

      


Poloha:   drevenica v lese pri potoku neďaleko obce Brezovica na Orave. Drevenica je situovaná iba 150 metrov od lyžiarskeho strediska Skicentrum Brezovica.

Popis:   celoročné ubytovanie v trojpodlažnej drevenici pre 9 osôb (9 stálych lôžok + možné prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 3 izby, kuchynka s jedálenským stolom, 3 x sprchovací kút, 3 x WC, špajza.

Drevenica je vykurovaná teplovodným krbom s akumulačnou nádržou a vykurovanými radiátormi. Súčasťou zariadenia drevenice je rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc, min. 6 osôb, min. 7 nocí
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc, min. 6 osôb, min. 7 nocí
  • mimosezóna (ubytovanie na 3 noci): 88,00 € / drevenica na noc
  • mimosezóna (ubytovanie na 2 noci): 110,00 € / drevenica na noc
  • Vianoce: 770,00 € / osoba na noc, min. 7 nocí
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Rekreačný poplatok obci 0,16 € na osobu a deň.
Dieti od 3 do 10 rokov - ZĽAVA 50% z ceny ubytovania.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko - ZDARMA.

Interiér (rozloženie miestností):

PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s rozťahovacím gaučom a krbom, kuchynka s jedálenským stolom (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom),

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 samostatné lôžka, 2 prístelky), WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom, miestnosť na odkladanie lyží.

2. PODLAŽIE: 3-lôžková izba s WC a sprchovacím kútom (3 samostatné lôžka), 2-lôžková izba s WC a sprchovacím kútom (2 samostatné lôžka, 1 prístelka).

PODKROVIE: miestnosť - detská izba s možnosťou hrania hier (3 prísteliek - matrace).

Exteriér:   voľné priestranstvo, ohnisko s posedením, gril, terasa. Parkovanie pre 10 osobných automobilov pri drevenici i v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Brezovica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Západných Tatrách, Oravská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie, požičovňa lodiek, Slanický ostrov, kemp) - 10 km, Termálne kúpalisko Oravice - 20 km, Meander Thermal Park Oravice - 20 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Skicentrum Brezovica, Ski Vitanová - 13 km, SkiCentrum Nižná-Uhliská - 14 km, Meander Skipark Oravice - 20 km, Zuberec-Janovky - 28 km, Zuberec-Milotín - 28 km, Ski Roháče-Spálená - 30 km, svah pre deti - 100 m, bežkárske trate - v okolí obce.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Slanický ostrov v Oravskej priehrade - 10 km, mesto Tvrdošín (Galéria Márie Medveckej, neskorogotický drevený kostol 15. storočia) - 10 km, Podbiel (64 pôvodných dreveníc - pamiatková rezervácia ľudovej architektúry) - 17 km, Zuberec (Múzeum oravskej dediny) - 28 km.

Infraštruktúra:   obchod 2 km, reštaurácia 200 m, pohostinstvo 2 km, pošta 2 km, zastávka autobusu 2 km, vlak 6 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky