Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v drevenici v Oščadnici - A125

      


Poloha:   drevenica v chatovej oblasti pri lese a potoku v obci Oščadnica, neďaleko lyžiarskeho a rekreačného strediska Veľká Rača

Popis:   celoročné ubytovanie v drevenici pre 13 osôb (13 stálych lôžok). K dispozícii sú 3 spoločenské miestnosti, 5 izieb, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC, sauna.

Drevenica je vykurovaný teplovzdušným krbom a vstavanou pecou na tuhé palivo s etážovým vykurovaním. Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-TV.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:
  • letná sezóna: od 8,00 € / osoba na noc, od počtu nocí
  • zimná sezóna: od 9,96 € / osoba na noc, od počtu nocí
  • mimosezóna: od 8,00 € / osoba na noc, od počtu nocí
  • Silvestrovský týždeň: 1170 € / objekt na pobyt
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Domáce zviera povolené za cenu 2,00 € na deň.
Rekreačný poplatok obci 0,66 € na osobu a deň.
V letnej sezóne je minimálny počet ubytovaných osôb 8.
V zimnej sezóne je minimálny počet ubytovaných osôb 10.
V mimosezóne aj krátkodobé pobyty (min. 2 noci a min. 8 osôb) za 9,90 € za osobu na noc.

Interiér:
SUTERÉN: spoločenská miestnosť s krbom a gulečníkom, miestnosť so stolným tenisom, sauna, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom a TV, kuchyňa (sporák na tuhé palivo, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), 3-lôžková izba, 2-lôžková izba (poschodová posteľ), kúpeľňa s vaňou a WC.

PODKROVIE: spoločenská miestnosť s prechodom na balkón, 2-lôžková izba s detskou postieľkou, dve 3-lôžkové izby, samostatné WC.

Exteriér:    čiastočne oplotený pozemok s voľným priestranstvom, posedenie v altánku pri krbe s možnosťou opekania a grilovania aj v zimných mesiacoch, otvorené ohnisko s kotlíkom, záhradná hojdačka, jazierko s horským potôčikom. Parkovanie pre 4 vozidlá pri drevenici i v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 400 m, zastávka autobusu 50 m, vlak 10 km, pošta - 2 km.

Galéria:
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky