Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Rodinný apartmán na Liptove - A122

      


Poloha:   apartmán v rodinnom dome ktorý sa nachádza v centre Liptovského Hrádku pri hlavnej ceste. Apartmán je od okolitého hluku a hlavnej cesty krytý z troch strán záhradami.

Popis:   celoročné ubytovanie pre 8 osôb v apartmáne rodinného domu na 1. podlaží (5 stálych lôžok + 3 prístelky). Suterén a 2. podlažie obývajú domáci. Dom sa nachádza na spoločnom pozemku s domčekom A121 . K dipozícii je obývacia miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom, 2 x kúpeľňa, samostatné WC, vstupná chodba.

Apartmán je vykurovaný teplovzdušným krbom a dokurovaný elektrickými konvektormi. Súčasťou zariadenia apartmánu je SAT-TV (Digi TV), rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 9,29 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 10,95 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 8,96 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 14,61 € / osoba na noc
Domáce zviera povolené za cenu 1,33 € na deň.
Rekreačný poplatok obci 0,33 € na osobu a deň.
Minimálny počet ubytovaných osôb je 4.

Interiér:   obývacia miestnosť s krbom (2 prístelky, SAT-TV), 2-lôžková izba (manželská posteľ), 3-lôžková izba s prístelkou (samostatné lôžka), kuchyňa s jedálenským stolom (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), kúpeľňa s rohovou vaňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC, vstupná chodba.

Exteriér:   oplotený pozemok, letná terasa s posedením, gril, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie pre 4 osobné automobily na záhrade, na letnej terase, alebo vo vyhrievanej garáži.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Vysoké Tatry - 18 km, Západné Tatry), Termálne kúpalisko Liptovský Ján - 23 km, Tatralandia - 31 km, Liptovská Mara (rybolov, prírodné kúpalisko, člnkovanie) - 32 km, riečka Belá (rybolov) - 500 m, Thermal Park Bešeňová - 41 km.

ZIMA: lyžiarské strediská Liptovský Ján - 22 km, Ski Areál Opalisko - 28 km, Chopok Jasná - 44 km,

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Skanzen Pribylina - 7 km, Demänovské jaskyne - 40 km, Jánske jaskyne - 23 km.

Infraštruktúra:   obchod 20 m, reštaurácia 100 m, pohostinstvo 50 m, pošta 15 m.

Galéria:
Apartmán na Liptove 1.
Apartmán na Liptove 2.
Apartmán na Liptove 3.
Apartmán na Liptove 4.
Apartmán na Liptove 5.
Apartmán na Liptove 6.
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky