Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chalupa v Istebnom na Orave - A120

      


Poloha:   chalupa na okraji obce Istebné na Dolnej Orave, lokalita Malá Fatra.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 12 osôb (11 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s jedálenskou a kompletne vybavenou kuchynskou časťou, 4 izby, kúpeľňa a samostatné WC. Chalupa je určená iba pre hostí.

Chalupa má elektrické vykurovanie, dokurovanie zabezpečuje krb v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 80 litrov, prietokový ohrievač vody). Súčasťou vybavenia chalupy je bezplatné WIFI pripojenie na internet, SAT-FTV, rádio, stolný tenis a elektronické šípky.

Cenník:   CENNÍK UBYTOVANIA

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou (sporák na tuhé palivo, elektrická dvojplatnička, varná kanvica, mikrovlnka, chladnička, mraznička), 4-lôžková izba, kúpeľňa s umývadlom a vaňou, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba, dve 3-lôžkové izby. Schody na 1. podlažie sú strmé.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, záhradný altánok, záhradný krb, gril, detský kútik. Parkovanie pre 5 automobilov pri chalupe.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre a na Dolnej Orave (Lysica, Kubínska hoľa, Šíp, Vrátna dolina, Rozsutec, Veľký Choč, Fatranský Kriváň), jazero Párnica (prírodné kúpanie, rybolov)- 3,5 km, Šútovské jazero (prírodné kúpanie, člnkovanie) - 12 km, Aqua City Dolný Kubín - 9 km, Thermal Park Bešeňová - 34 km, tenis - 1 km, sauna (Dolný Kubín) - 9 km, jazda na koni (Dolný Kubín) - 12 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Športcentrum Lučivná - 9 km, Ski Park Kubínska hoľa - 15 km, vlek pre deti (Istebné Revišné) - 200 m, bežkárske trate - 300 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oravská galéria Dolný Kubín - 9 km, Šútovské vodopády - 12 km, Oravský hrad - 16 km, obec Terchová - 28 km, Oravská lesná železnička (Oravská Lesná) - 32 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 4 km, obchod 200 m, pohostinstvo 200 m, pošta 500 m, zastávka autobusu 150 m, vlak (Istebné) 2 km.

Galéria:
Ubytovanie v chalupe na prenájom na okraji lesa v obci Istebné na Orave 01
Ubytovanie v chalupe na prenájom na okraji lesa v obci Istebné na Orave 02
Ubytovanie v chalupe na prenájom na okraji lesa v obci Istebné na Orave 03
Ubytovanie v chalupe na prenájom na okraji lesa v obci Istebné na Orave 04
Ubytovanie v chalupe na prenájom na okraji lesa v obci Istebné na Orave 05
Ubytovanie v chalupe na prenájom na okraji lesa v obci Istebné na Orave 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky