Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Drevenica na Donovaloch - A114

      


Poloha:   drevenica na polosamote pri potoku a lese v osade Hanesy na Donovaloch.

Popis:   celoročné ubytovanie v jednej polovici veľkej drevenice so samostatným vchodom (druhú polovicu drevenice obývajú majitelia počas víkendových pobytov a dovoleniek). Ubytovanie sa poskytuje iba pre rodiny s deťmi a je vhodné pre 9 osôb (7 stálych lôžok + 2 prístelky). Všetky miestnosti sú situované na prízemí.

K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou, 2 izby, kúpeľňa, samostatné WC, štýlová veranda. Drevenica je vykurovaná drevom (2 miestnosti) a elektricky (1 miestnosť). Súčasťou vybavenia drevenice je SAT-TV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 73,03 € / drevenica na noc
  • zimná sezóna: 104,56 € / drevenica na noc
  • mimosezóna: 91,28 € / drevenica na noc
  • Silvestrovský týždeň: 126,14 € / drevenica na noc
Rekreačný poplatok obci 0,66 € na osobu a deň.

Interiér:   3-lôžková izby (3 x 4 m), 4-lôžková izba (5 x 5 m), spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou ( 5 x 5 m, 2 prístelky, SAT-TV, rádio, krbová pec, sporák na tuhé palivo, dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), štýlová veranda, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

Exteriér:   voľné priestranstvo, ohnisko s posedením, gril. Parkovanie vozidiel pri objekte, v zimnom období vo vzdialenosti 130 m od drevenice.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Nová Hoľa, Kozí chrbát, Kalište), termálne kúpaliská Kováčová, Sliač, Bešeňová - 30 km, krytý bazén - 1 km, tenis - 1 km, sauna - 1 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly - 1 km (lyžiarske vleky, sedačková lanovka, kabínková lanovka, bežecké trate, svah pre deti, požičovňa lyžiarskych potrieb).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Kúpele Korytnica, Kalište (Národná kultúrna pamiatka) - 6 km, Staré Hory - Bazilika (pútnické miesto) - 11 km, Harmanecká jaskyňa - 20 km, Vlkolínec (pamiatka UNESCO) - 24 km.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia 1 km, pohostinstvo 1 km, pošta 1 km, zastávka autobusu km, vlak 25 m.

Galéria:
Drevenica na Donovaloch 1.
Drevenica na Donovaloch 2.
Drevenica na Donovaloch 3.
Drevenica na Donovaloch 4.
Drevenica na Donovaloch 5.
Drevenica na Donovaloch 6.
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky