Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate pri lese v Oščadnici - A103

      


Poloha:   novovybudovaná chata v nádhernom prostredí pri lese v chatovej oblasti obce Oščadnica na Kysuciach.

Popis:   celoročné ubytovanie v trojpodlažnej chate pre 8 osôb (8 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 4 izby, kuchynka s jedálenskou časťou, 3 x sociálne zariadenie.

Chata je vykurovaný elektrickými radiátormi, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-TV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc:
  • letná sezóna: 77,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 97,90 € / chata na noc
  • mimosezóna: 77,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1320,00 € / chata na pobyt
Chata sa poskytuje iba pre rodiny s deťmi a starších ľudí.
Spotrebovaná el. energia sa hradí samostatne.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (SAT-TV, rádio), kuchynka s jedálensku časťou (el. sporák, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra), kúpeľňa s vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

PODKROVIE: tri 2-lôžkové izby, kúpeľňa s vaňou a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, v lete možnosť posedenia pri záhradnom grile. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Galéria:
Chata na prenájom pri lese a ubytovanie v chatovej oblasti obce Oščadnica na Kysuciach 1.
Chata na prenájom pri lese a ubytovanie v chatovej oblasti obce Oščadnica na Kysuciach 2.
Chata na prenájom pri lese a ubytovanie v chatovej oblasti obce Oščadnica na Kysuciach 3.
Chata na prenájom pri lese a ubytovanie v chatovej oblasti obce Oščadnica na Kysuciach 4.
Chata na prenájom pri lese a ubytovanie v chatovej oblasti obce Oščadnica na Kysuciach 5.
Chata na prenájom pri lese a ubytovanie v chatovej oblasti obce Oščadnica na Kysuciach 6.
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky