Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v časti Hrabovo pri Ružomberku - A101

      


Poloha:   dvojchata v malebnom prostredí hôr v časti Hrabovo pri Ružomberku.

Popis:   celoročné ubytovanie v chate s dvoma samostatnými obytnými časťami s vlastnými vchodmi. Prvá obytná časť pre 16 osôb sa nachádza na prízemi a 1. podlaží. Druhá obytná časť pre 13 osôb je situovaná na 2. podlaží. Každá obytná časť je vybavená vlastnou kuchyňou. Obytné časti sa prenajímajú samostatne.

Chata je vybavený elektrickým vykurovaním, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti na prízemí. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v soc. zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-TV a DVD.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc bez spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 8,80 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,50 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 8,80 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1072,50 € 1 čast max. 15 osôb, 5 nocí
Rekreačný poplatok obci 0,50 € na osobu a deň.
Minimálny počet ubytovaných osôb v každej časti je 11.

Interiér:
OBYTNÁ ČASŤ 1: na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť (SAT-TV, DVD, VHS), kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička), kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2 x WC. Na 1. podlaží je jedna 3-lôžková izby, dve 4-lôžkové izby a jedna 5-lôžková izba.

OBYTNÁ ČASŤ 2: nachádza sa na 2. podlaží a má samostatný vchod. Spoločenská miestnosť (SAT-TV, DVD), kuchyňa s jedálenskou časťou (plynový sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička), dve 4-lôžkové a jedna 5-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2 x WC.

Exteriér:   voľné priestranstvo, záhradné posedenie s ohniskom a grilom. Parkovanie pre 9 osobných automobilov pri chate.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Veľkej Fatre (Smrekovica, Vlkolínec, Sidorovo) a Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), Hrabovská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov) - 200 m, Gino Paradise Bešeňová - 12 km, Aquapark Tatralandia - 15 km, krytá plaváreň (Ružomberok) - 6 km, rybia farma (Biely Potok) - 6 km, Černová (sauna, tenis fitness centrum) - 10 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 15 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok Malinô-Brdo - 1 km, svah pre deti - 1 km, bežkárske trate - 50 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Vlkolínec (pamiatková rezervácia ľudovej architektúry) - 200 m, skaly Haliny (vyhliadkový vrchol, cvičné lezecké skaly) - 2 km, Krkavá skala (cvičná lezecká skala) - 2 km, Likavský hrad - 10 km, Liptovský hrad - 15 km, termálne jazierko Kalameny (prameň termálnej vody, prírodné kúpanie) - 14 km, Šútovské vodopády - 15 km.

Infraštruktúra:   obchod 900 m, reštaurácia 100 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 800 m, vlak 2,5 km.

Galéria:
Dvojchata na prenájom a ubytovanie v malebnom prostredí hôr v Hrabove pri Ružomberku 1.
Dvojchata na prenájom a ubytovanie v malebnom prostredí hôr v Hrabove pri Ružomberku 2.
Dvojchata na prenájom a ubytovanie v malebnom prostredí hôr v Hrabove pri Ružomberku 3.
Dvojchata na prenájom a ubytovanie v malebnom prostredí hôr v Hrabove pri Ružomberku 4.
Dvojchata na prenájom a ubytovanie v malebnom prostredí hôr v Hrabove pri Ružomberku 5.
Dvojchata na prenájom a ubytovanie v malebnom prostredí hôr v Hrabove pri Ružomberku 6.
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky