Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Drevenica s bazénom v Oščadnici - A100

      


Poloha:   štýlová drevenica s bazénom v tichom prostredí obce Oščadnica v srdci Kysuckých Beskýd.

Popis:   drevenica po kompletnej rekonštrukcii s dvoma samostatnými ubytovacím časťami s vlastnými vchodmi. Ubytovacia časť 1 poskytuje ubytovanie pre 11 osôb (10 stálych lôžok + 1 prístelka), ubytovacia časť 2 je pre 13 osôb (9 stálych lôžok + 4 prístelky). Ubytovacie časti sa prenajímajú samostatne. Hosťom je k dispozícii lyžiareň so sušičom lyžiarok, stolný tenis a šípky.

Drevenica má ústredné plynové vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v každej ubytovacej časti. Súčasťou vybavenia drevenice je bazéen, CABLE-TV, CD a DVD. V drevenici je zakázané fajčiť a domáci miláčik nie je povolený.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 14,30 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 15,95 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 14,30 € / osoba na noc
  • Silvester - ubytovacia časť 1: dohodou
  • Silvester - ubytovacia časť 2: dohodou
Minimálny počet ubytovaných osôb v jednej časti je 8.
Rekreačný poplatok obci 0,70 € na osobu a deň.
Drevo do krbu za poplatok u majitela.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko - 3,30 €.
Vratná kaucia 130 € (bude vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
UBYTOVACIA ČASŤ 1: na prízemí je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, 2-lôžková izba, kompletne vybavená kuchyňa (plynová varná platňa, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarné kanvica, chladnička, LCD TV, CD prehrávač) a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V hornom podlaží sa nachádza 3-lôžková a 5-lôžková izba, každá s vlastným WC a sprchovacím kútom. Izby sú vybavené TV a DVD prehrávačom.

UBYTOVACIA ČASŤ 2: na prízemí je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, kompletne vybavená kuchyňa (plynová varná platňa, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, LCD TV, CD prehrávač), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V hornom podlaží sa nachádza 4-lôžková izba, 5-lôžková izba, spoločenská miestnosť s TV a DVD prehrávačom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, bazén, záhradný krb, ohnisko s posedením, detské ihrisko so šmýkačkou a hojdačkami. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri drevenici, ostatné vo vzdialenosti 50 m.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 230 m, reštaurácia 450 m, pohostinstvo 250 m, pošta 300 m, zastávka autobusu 50 m, vlak 3 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A100 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria:
Ubytovanie na Slovensku a štýlová drevenica na prenájom s bazénom v Oščadnici na Kysuciach 01
Ubytovanie na Slovensku a štýlová drevenica na prenájom s bazénom v Oščadnici na Kysuciach 02
Ubytovanie na Slovensku a štýlová drevenica na prenájom s bazénom v Oščadnici na Kysuciach 03
Ubytovanie na Slovensku a štýlová drevenica na prenájom s bazénom v Oščadnici na Kysuciach 04
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky