Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v drevenici na Orave - A097

      


Poloha:   drevenica pri lese na okraji obce Rabčice na Orave s agroturistickými možnosťami.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 11 osôb (9 stálych lôžok + 2 prístelky). K dipozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kuchyňou, 2 izby, kúpeľňa s vaňou a WC. Vedľa drevenice je situovaná nová prístavba so samostatným vchodom, jedna izba a kúpeľňa s WC. Prístavba je vnútornými dverami prepojená s drevenicou (možnosť využitia pre dve rodiny, alebo partie).

Drevenica je vykurovaná krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Drevenica sa nachádza na spoločnom dvore, kde domáci chovajú domáce zvieratá: ovce, mačka a pes. Majiteľ umožní vidieť prácu na gazdovstve, výrobu syra, masla, korbáčov, možnosť odviezť sa na voze, koči alebo sánkach ťahaných ťažným koňmi. Na požiadanie majiteľ zabezpečí opekanie jahňaťa, domácu zabíjačku a folklórnu hudbu.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc, vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc, min. počet osôb 6.
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc.
  • mimosezóna: 11,00 € / osoba na noc.
  • Silvester: 14,30 € / osoba na noc, min. 8 osôb, min. 5 nocí, len rodiny

Domáce zviera povolené za cenu 0,66 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom a posedením pre 10 osôb (2 x prístelka - rozťahovací gauč), kuchyňa (štvorplatnička, el. rúra, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa s vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková prechodná izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), 2-lôžková izba (manželské lôžko).

PRÍSTAVBA: prístavba so samostatným vchodom ktorá je vnútornými dverami prepojená s drevenicou, 4-lôžková izba, kúpeľňa s WC, ústredné kúrenie.

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, terasa, ohnisko s posedením, gril, údiareň, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri drevenici. V zimnom období sú pre prístup k drevenici potrebné snehové reťaze. V prípade veľkej snehovej nádielky je parkovanie automobilov zabezpečené na parkovisku pri hlavnej ceste, 40 metrov od drevenice.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Babia hora, Slaná voda, Hviezdoslavova horáreň), Oravská priehrada - 16 km (letné kúpanie, rybolov, požičovňa lodiek), Termálne kúpalisko Oravice - 55 km, sauna - 200 m, jazda na koni - 200 m, tenis - 16 km.

ZIMA: lyžiarské vleky Rabčice - 1 km, Oravská Polhora - 12 km, Sihelné - 18 km, lyžiarske stredisko Oravská Lesná - 30 km, bežkárske trate - pri objekte, svah pre deti - pri objekte.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: prameň Slaná voda - 7 km, Oravský hrad - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 6 km, pohostinstvo 2 km, pošta 2 km, zastávka autobusu 200 m, vlak 30 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A097 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria:
Drevenica na Orave 1.
Drevenica na Orave 2.
Drevenica na Orave 3.
Drevenica na Orave 4.
Drevenica na Orave 5.
Drevenica na Orave 6.
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky