Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Drevenica na prenájom v Oščadnici - A094

      


Poloha:   drevenica na okraji obce Oščadnica na Kysuciach.

Popis:   celoročné ubytovanie v drevenici pre 7 osôb (6 stálych lôžok + 1 prístelka). Drevenica sa nachádza na spoločnom pozemku s chalupou A022 . K dipozícii je obytná spoločenská miestnosť s krbom, jedna izba, kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Drevenica je vykurovaná elektrickými konvektormi a dokurovaná krbom, resp. sporákom na tuhé palivo. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-TV, rádio a DVD.

Cena:    ceny sú uvedené za jednu noc bez spotrebovanej elektrickej energie:
  • 03.01. - 09.04.: 13,20 € / osoba na noc
  • 10.04. - 30.06.: 11,00 € / osoba na noc
  • 01.07. - 31.08.: 13,20 € / osoba na noc
  • 01.09. - 18.12.: 13,20 € / osoba na noc
  • 19.12. - 25.12.: 13,20 € / osoba na noc
  • Silvester od 27.12: 121,00 € / chalupa na noc, min. 6 nocí
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
Minimálny počet ubytovaných platiacich osôb je 4.
Domáce zvieratko povolené za poplatok 10,00 € pre pobyt 1 až 2 noci a 20,00 € pre pobyt na 3 a viac nocí.
Spotrebované drevo, brikety a uhlie a el. energia sa hradia samostatne.

Interiér:   obytná spoločenská miestnosť s krbom (manželská posteľ, gulečník, posedenie ako prístelka), 4-lôžková spálňa (manželská posteľ, 2 x samostatné lôžko, TV), kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, el. dvojplatnička, el. rúra, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri drevenici.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia 3 km, pohostinstvo 3 km, pošta 4 km, zastávka autobusu 200 m, vlak 10 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky