Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate v Zázrivej - A084

      


Poloha:   chata na prenájom v obci Zázrivá na Orave a Malej Fatre. Chata je situovaná mimo centra Zázrivej a je obklopená peknou prírodou.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 18 osôb (16 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť, obytná spoločenská miestnosť zariadená v slovenskom štýle, 4 izby, kompletne zariadená kuchyňa a 2 x kúpeľňa s WC.

Chata má elektrické vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV, DVD, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:
  • letná sezóna: 10,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 10,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 15,00 € / osoba na noc, min. 13 osôb, min. 5 nocí
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 8.
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
Deti od 3 do 15 rokov sú ubytované za cenu 6,50 € / osoba na noc.
Spotrebovaná elektrická energia nad limit sa platí samostatne (limit pre letnú sezónu: 30 kWh na deň, limit pre zimnú sezónu: 50 kWh na deň).
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 3,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť, obytná spoločenská miestnosť zariadená v slovenskom štýle (3 x lôžko, ľudová piecka), kuchyňa s jedálenským stolom (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a WC, chodba.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba, dve 3-lôžkové izby, 3-lôžková izba so vstupom do podkrovnej miestnosti s dvoma prístelkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, zastrešená terasa s posedením, ohnisko s posedením. Parkovanie pri chate.

Rekreačné možnosti v okolí obce Zázrivá na Orave:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže) - 8 km, letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 10 km, Párnické jazerá (rybolov) - 10 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 20 km, Vodný park Bešeňová - 49 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski centrum Kozinec-Zázrivá, Ski Gavurky-Terchová - 6 km, Šport centrum Lučivná - 10 km, Vrátna Free Time Zone - 12 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 20 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 23 km, Ski Park Racibor-Oravský Podzámok - 28 km, bežkárske trate - 6 km, vlek pre deti - 6 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: rázovitá obec Zázrivá, Borická mláka - 2 km, obec Terchová (rázovitá obec, Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery) - 8 km, termálne jazero Rojkov - 17 km, Šútovské vodopády - 25 km, Oravský Podzámok (Oravský hrad, Oravské vlastivedné múzeum) - 29 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky