Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom pri Dunaji - A083

      


Poloha:   chata v chatovej osade pri starom ramene Dunaja neďaleko obce Bodíky v okrese Dunajská Streda. Chata je ideálnym ubytovaním pre milovníkov rybolovu, potápania, iných vodných športov a cykloturistiky.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 10 osôb (10 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a kuchynskou časťou, 3 izby a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu, vrátane spotrebovanej el. energie:
  • 1 týždeň: 561,00 € / chata
  • 2 týždne: 990,00 € / chata
  • 1 alebo 2 noci: 299,00 € / chata
  • 3 noci: 373,00 € / chata
  • 4 noci: 460,00 € / chata
  • 5 nocí: 517,00 € / chata
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Vratná kaucia 150 € (bude vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a kuchynskou časťou (kompletne zariadený kuchynský kút, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, kávovar, jedálenský stôl pre 10 osôb), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba, dve 3-lôžkové izby. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo chatovej osady, ohnisko, záhradný gril, kotlík, zastrešené záhradné posedenie. Parkovanie automobilov pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Bodíky:

LETO: najmä rybolov na ramenách Dunaja a na neďaleko vzdialených jazerách a štrkoviskách, Šulianske jazero (prírodné kúpanie, rybolov) - 4 km, potápanie v neďalekých jazerách, Dunajská cyklistická cesta (cykloturistika a kolieskové korčule), Termálne kúpalisko Gabčíkovo - 12 km, výlety na lodi ku hrádzi Gabčíkovo, Thermalpark Dunajská Streda - 25 km.

Infraštruktúra:   obchod 2 km, reštaurácia 500 m, pošta 2 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky